škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

a7 kasa OCtavia için Zenec yok mu?

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar aracım elagance 2012 octavia. Navigasyon ve bluetooth özellikli multimedya ihityacım var fakat Zenec türkiye ile irtibata geçtiğimde bana henüz a7 kasa için uygun cihaz olmadığı söylendi. istanbul da sahibinden de Demirusta adlı bir kullanıcı tarafından da Cyclone ve ya necvox önerildi. Ama ben kullanımı arayüzlerinin daha kullanışlı olması hasabiyle Zenec istiyorudum. bütçem maksimum 2000TL civarı. bahsettiğim sistemlerde geri görüş kamerası da hediye. Amudsen ya da colombus düşünmüyorum çünkü geri görüş kamerası eklemek çok zahmetli ve pahallı oluyormuş. Fikirlernizi alabilir mym?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok mu önerisi olan .? Bir de araç 2013 ilk mesaj da yanlış yazmışım
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 15:26:14 Gönderen: Muratogretmen25 »

Çevrimdışı tahiroguz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen yıl Antalya Çağ Otomotive bakım zamanı sormuştum ve 2013 modellere bu tür cihazların uygun olmadığını söylemişlerdi.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tahiroguz;556332
Geçen yıl Antalya Çağ Otomotive bakım zamanı sormuştum ve 2013 modellere bu tür cihazların uygun olmadığını söylemişlerdi.
Evet bana da zenec  satan arkadaş çerçeveyle bile tam oturmadığını anlattı. Necvox p1097 modelini düşünüyorum

Çevrimdışı tahiroguz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;556349
Evet bana da zenec satan arkadaş çerçeveyle bile tam oturmadığını anlattı. Necvox p1097 modelini düşünüyorum

Bahsettiğiniz cihaz bizim araçlara uygun mu acaba?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle uygun zaten sitesine girince octavia a7 araç üzerinde çekilmiş fotoları mevcut

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam adanada bir tane bolero var bluetooth varsa onu alabilirsin. Bluetooth var gibi çünkü Phone voice tuşu var. Normalde Mute TP tuşu oluyor A7 uyumlu boleroda
261088549nolu ilan
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2016, 19:34:39 Gönderen: abdullah_ates »

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;556437
Kesinlikle uygun zaten sitesine girince octavia a7 araç üzerinde çekilmiş fotoları mevcut
merhaba ben necvoxu tavsiye etmiyorum bizimki biraz sorunlu yarin servise gidecek eger duzeltildikten sonra memnun kalirsak size geribildirimde bulunurum.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul Eminönü ve Sarıyer de bu işi yapan 2 firmayla bizzat yüzyüze görüştüm. Maalesef zenec marka bizim araca uyan bir model yok. Zenec in arka kısmı kalın bizim aracın yuvası isearkaya doğru hayli.ince. Eminönü'nde iş yapan İsa bey bana avgoo smart serisi karasal tv yayın yapan Windows yüklü bi cihaz önerdi.. Kamera dahil işçilik le beraber 1 400tl. Ama ben zenec e şartlandığım için cesaret edemedim