škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cep Herkülü 1.0 Fabia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;602844
Bende aldım da henüz gelmedi :( Adamlar şu fitili superb e bile koymamış ilginç bi durum.

Bunlar hep satış politikası :) Önceki aracım golf 7 idi. Adamlar kapının altı üstü yanı her biyerine koymuşlar fitilleri. Ondan sonra bu araba çok sessiz diye vaaoovv diyoduk :) Benim kargoda bu sefer geç geldi, sene sonuyla alakalı diye düşünüyorum.

Alıntı yapılan: SKODAFABİA2;602887
Tesekkur ediyorum. Türkiye'de satan yer yok mu acaba yurtdışından hic alışveriş yapmadim bekleme suresi çoktur şimdi.

Türkiye'de bakmadım nerde vardır diye. Sadece fitil satan yerler var oralara sormak gerekir aslında. Normalde aliexpress siparişlerim 12-20 gün arasında geliyodu ama bu sefer 45 günde geldiler.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;602689
Alıntı yapılan: tugkancelebi;602665

Böyle yorumlar alıp yaptıklarımın beğenildiğini görmek dahada keyif veriyor insana. Çok teşekkür ederim :)

orjinal sistem üzerine bagajda 2x20cm bass+anfi mevcut. Kapı kolonları şu anlık yeterli geliyor, değiştirme ihtiyacı duymadım :ok:

Bende şuan Yen'i almış olduğum tiguan aracım var ondaki ses sistemi efsane gerçekten güzel
Bir arkadaşım geçenlerde 2. El leon aldı orijinal üstündeki ses sistemi cızırtı yapıyordu sağ kapıdaki tesisat işlemi yapan arkadaş bu leonlarda ki ses sistemi çok kötü ama tesisat sağlam demiş ve ufak tefek eklemeler yapıp sesi çok iyi bir seviyeye getirmiş
Ondan doları fabialardaki ses vw grubuna göre eksik kalıyor gibi kapı kolonlarını değişmek mi Lazım yoksa sizin yaptığınız gibi birşey yapsak yeterli gelir mi kafamda deli sorular [emoji4][emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Murat Ç.

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;602991
Alıntı yapılan: Murat Ç.;602689

Bende şuan Yen'i almış olduğum tiguan aracım var ondaki ses sistemi efsane gerçekten güzel
Bir arkadaşım geçenlerde 2. El leon aldı orijinal üstündeki ses sistemi cızırtı yapıyordu sağ kapıdaki tesisat işlemi yapan arkadaş bu leonlarda ki ses sistemi çok kötü ama tesisat sağlam demiş ve ufak tefek eklemeler yapıp sesi çok iyi bir seviyeye getirmiş
Ondan doları fabialardaki ses vw grubuna göre eksik kalıyor gibi kapı kolonlarını değişmek mi Lazım yoksa sizin yaptığınız gibi birşey yapsak yeterli gelir mi kafamda deli sorular [emoji4][emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ses müzik işi tamamen çok farklı ve uçsuz bi dünya. Ne tarz dinlersiniz nasıl dinlemek istersiniz tamamen size kalmış. Çok yüksek ton yada sahneleme olup olmaması benim için çok farketmiyor. Genelde bass tonlu müzikler sevdiğim için şu anlık kapılar yetiyor bana. Kapılara bişeler yapmaya kalkınca o olsun böle olsun arka kapıda olsun şu bu derken işin ucu kaçıyor. :D Onun için şimdilik böle güzel :D

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Murat Ç.;602611
Aracımıza eklemeler yapmaya devam ediyoruz. Ufak şeyler ama uğraşmak güzel oluyor :)

Kapı fitili baya işe yarıyacak gibi

Şimdi olmayan şeyi takmak bazı arkadaşlara saçma gelsede aracımda müzik sistemi olduğu için yazılar anlamsız kalmayacak :)

Birde şöle bi cep ürün aldım. Amacım telefonluk olarak kullanmaktı ama telefon sığmayınca bende torpida içine yapıştırıp fiş kağıt vs. toplamak amacıyla kullanıcam

Su fitil bendeki rapid spacebacke uyarmi ve iki adetmi geliyor

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11238]Oflu29[/MENTION]  uyar evet 2 adet geliyor. 2 * 85 cm

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;612232
[MENTION=11238]Oflu29[/MENTION]  uyar evet 2 adet geliyor. 2 * 85 cm

Cok sagolasin tesekkurler