škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Carstream(Youtube auto) engeline çözüm bulan var mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
android autoda car stream uygulaması google tarafından engellenmiş. youtubede bununla alakalı videolara baktım apk editör veya app cloner gibi uygulamalarla adını değiştirdim ama çözüm olmadı :oaraçta program görünmüyor. yapabilen var mı ? kalıcı olduğunu bilsem ücret ödemeye de razıyım . aracım süperb 3 style .

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Adını değiştirdikten sonra yeni apk yı yüklediniz mi tekrar?
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2018, 19:03:56 Gönderen: srknyxl »

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android auto programı en güncel sürümse program çalışmıyor. Ben eski sürümlr kullanıyorum.  

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srknyxl;636748
Adını değiştirdikten sonra yeni apk yı yüklediniz mi tekrar?

apk editörle adını değiştirip yüklemeye kalkıyorum bu sefer de uygulama hata veriyor.

Alıntı yapılan: fusel;636756
Android auto programı en güncel sürümse program çalışmıyor. Ben eski sürümlr kullanıyorum.  

güncel sürümde denedim evet bir de eski sürümle deneyeyim.

yapan halleden varsa detaylı anlatırsa sevinirim

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Carstream son sürüm yüklü. Android auto ise eski sürüm yüklü. Otomatik güncellemeyide kapattım. Herhangi bir sorun yok.  

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fusel;636762
Carstream son sürüm yüklü. Android auto ise eski sürüm yüklü. Otomatik güncellemeyide kapattım. Herhangi bir sorun yok.  

bendeki sürüm 2.9.57 . sizdeki android auto sürüm bilgisini yazar mısınız ? bir de sizde engelleme durumu oldu mu ? olduysa nasıl çözdünüz ?
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 09:09:01 Gönderen: devran23 »

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2.9.5749 release yazıyor sürümde. Android auto otomatik güncellenince carstream çalışmamıştı. Gwliştiricinin kendi sitesindeki tartışma bölümünde android auto dan kaynaklandığını okudum eski sürümü yükleyince düzeldi.  

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fusel;636778
2.9.5749 release yazıyor sürümde. Android auto otomatik güncellenince carstream çalışmamıştı. Gwliştiricinin kendi sitesindeki tartışma bölümünde android auto dan kaynaklandığını okudum eski sürümü yükleyince düzeldi.  

burdaki 2.9'a ait olan tüm sürümleri tek tek denedim bazısı telefona uyumlu değildi diğerlerini tek tek  yükledim denedim hiçbirinde maalesef görmedi carstream uygulamasının adını değiştim yine olmadı . app cloner full sürüm değildi artık ondan mı kaynaklandı bilmiyorum ismini değiştiğimde program çalışmıyordu üstelik  
ilginiz için teşekkür ederim umarım yakın zamanda problem halledilir çünkü benim işimi görüyordu.

telefon : lg g4.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah çözülür. Benimde çok işime yarıyor.  İkizler yolculukta izlemeyi seviyor.  Bizede rahat oluyor.  

Çevrimdışı SuperbIII

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Android Auto hangi sürüm acaba ? Birde aracınız model ve yılı nedir ?

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SuperbIII;636860
Android Auto hangi sürüm acaba ? Birde aracınız model ve yılı nedir ?

android auto 2.9
süperb 2017 model style donanım

Çevrimdışı daka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bizimkinde android auto çalışıyor sorun yok. car stream ile sadece youtubeın sesi aktarılıyor görüntü aktarılmıyor

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan car stream kısıtlı çalışıyor google bloğu yüzünden olsa gerek. Ses var ama görüntü yok eskisi gibi telefon hafızasına da ulaşamıyoruz. Google play hizmetleri güncellemesinden sonra bu şekilde olduğu yönünde bilgiler var takipteyiz.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;637100
Şuan car stream kısıtlı çalışıyor google bloğu yüzünden olsa gerek. Ses var ama görüntü yok eskisi gibi telefon hafızasına da ulaşamıyoruz. Google play hizmetleri güncellemesinden sonra bu şekilde olduğu yönünde bilgiler var takipteyiz.

bende maalesef programı görmüyor bile. google basit crack yöntemlerini de ekarte etmiş ( programın veya programın paket adını değiştirme gibi ) google play hizmetlerini eski sürüme çevirsen android auto çalışmıyor flashlamak lazım . netten araştırdım telefona root atılarak ulaşılabilen bir çözüm var ama yabancı dilden dolayı sağlıklı şekilde anlayamadım . bu yüzden denemedim de .

https://www.youtube.com/watch?v=hbNRVLEy8Xw&t=3s

Çevrimdışı turgut220

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Neden car streamla video izlemek istiyorsunuz? Mirrorlink çalışmıyormu?