škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

En İyi Dizel Hangisi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yakıtı shellden aliyorum daha iyisi yada farklı dizel yakıtları deneyen ve önerisi olan varmı?

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
SHELL az km yapıyor bir depoda...bu yüzden hep ya OPET ya BP alıyorum. Bir depoda en az 100 km farkediyor

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sen dizel yazmışsın sonradan farkettim benim araç benzinli.

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tskr ramsey.bdnde bp gecmeyi dusunuyorum ama kullanici yorumları onemli tabi

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Total Petrol Ofisi  Shell Bp hepsini deniyorum emin olmamak kaydı ile  Total daha uzun geliyor bana ... ama genelde shell den alırım

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Total iyi diye duydum.motor sesinde ve perfomansta fark oluyormu?

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=16078]Serkan_1668[/MENTION]  belki Opetten 5 seneden fazladır akaryakıt almışızdır. Fakat son sekiz aydır ben babam ve dükkan araçlarına sadece BP den alıyoruz bir depoda gerçekten de 40 km daha fazla yol yapıyor bu denenip onaylandı.  SuperB ile kullandım aynı şekilde 40 km fazla yapıyor transporter ile 40 km fazla yaptı Octavia ile 40 km  aynı. Güzergahlarımız hep aynıydı. Ayrıca BP ile Hopi kampanyasıyla her akaryakıt alışımızda yüzde 1,5 puan topluyoruz. Motor sesi motor çekişi gibi hiçbir değişim olmadı.  Tavsiye ederim .

Çevrimdışı Serkan_1668

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fatih tşkrler bende bp gecmeyi düşünüyordum bu yorum iyi oldu

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;639302
[MENTION=16078]Serkan_1668[/MENTION]  belki Opetten 5 seneden fazladır akaryakıt almışızdır. Fakat son sekiz aydır ben babam ve dükkan araçlarına sadece BP den alıyoruz bir depoda gerçekten de 40 km daha fazla yol yapıyor bu denenip onaylandı.  SuperB ile kullandım aynı şekilde 40 km fazla yapıyor transporter ile 40 km fazla yaptı Octavia ile 40 km  aynı. Güzergahlarımız hep aynıydı. Ayrıca BP ile Hopi kampanyasıyla her akaryakıt alışımızda yüzde 1,5 puan topluyoruz. Motor sesi motor çekişi gibi hiçbir değişim olmadı.  Tavsiye ederim .

Doğuş oto programına katılırsanız %5 puan kazanırsınız.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=12735]elliyedi[/MENTION] O kampanya biteli çok oluyor fakat.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence bu konu sürüş deneyimi ile alakalı. Kimisi devirli sürer kimisi devirsiz kaldıki aynı kişi bile farklı zamnlarda farklı sürebiliyor. Ama yinede bence Bp yada Aytemiz yakıtları daha uzun mesafe götürüyor sanki.

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benim için daha çok km yapmasından daha önemli olan aracın motoruna sağladığı fayda, ve bunda en iyi olan Shell v-power dizel yakıtı dıye biliyorum ve o yüzden hep Shell den alıyorum ve hatta mümkünse Shell in kendi işletmesinde olan istasyonlarından alıyorum

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aslına bakarsanız hangi şirketin yakıtını alırsanız alın aynı rafinerinin yakıtını alıyorsunuz. Yalnız Ankara da yaşayan arkadaşlara benim tavsiyem İstanbul Yolunda Jandarma vakfına ait PO var şaşmazdaki ustalar orasını öneriyorlar yani orada herhangi bir katkı olmadığını ve en temiz yakıtın orası olduğunu söylediler tabi sizde bölgenizde ki yerleri araştırabilirsiniz.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Iyi kotu anladigim sey degildir ama hep shell fuel save aldim/ aliyorum araclarima sorun yasamadim.