škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merkezi kilit

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son 1 aydır araç hareket halindeyken merkezi kilit kendi kendine "tık" diye tekrar kitleme yapiyor! Yani ilk kalkıştan sonraki ilk kitlemeden sonra (herzaman olmamakla birlikte) belirsiz aralıklarla 2-3 defa daha kitleme yapıyor. Bununla ilgili bir fikri veya tecrübesi olan var mi? Daha önce böyle bir konu açıldıysa affola. Tşk....

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulentperu;552352
Son 1 aydır araç hareket halindeyken merkezi kilit kendi kendine "tık" diye tekrar kitleme yapiyor! Yani ilk kalkıştan sonraki ilk kitlemeden sonra (herzaman olmamakla birlikte) belirsiz aralıklarla 2-3 defa daha kitleme yapıyor. Bununla ilgili bir fikri veya tecrübesi olan var mi? Daha önce böyle bir konu açıldıysa affola. Tşk....

Ben otomatik kilitleme ve açmayı kullanmadığım için karşılaşmadım bence sizde iptal edin. Ben kapı kilidini açarken tek kapı kullanıyorum diğer  kapı kilitlerini boşuna açmıyorum ve o yüzden tekrar kilitleme ihtiyacı duymuyorum  eğer hepsini açacaksam açma butonuna iki defa basıyorum

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin kullandığınız gibi biraz denemeyi düşünüyorum, çünkü genellikle tek biniyorum araca.  Ayarı bilmiyorum ama bulurum herhalde.
Sorunumla ilgili pek tecrübesi olan yok galiba. Bakıma gidince sorucam artik.

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bulentperu;552352

Kapıları kapılara giden bağlantı kablolarını kontrol edin kilitlerden/kapılardan birininki kopmuş olabilir hemen bantla bile onarsanız olur...

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merkezi kilit ayarlarını maxi dot ekrandan yapabilirsiniz. Bende bu özellik sürekli açıktır bugüne kadar bahsettiğiniz türden bir sorunla karşılaşmadım faydalı ve güvenlik için düşünülmüş iyi bir özellik dışarıdan hiç bir kapı açılamaz dışarıdan birinin kapılardan birini açmasını isterseniz el freninin oradaki butondan devreden çıkarabilirsiniz devrede olduğunda butondaki ışık yanık durumdadır burada devreden çıkar derken o anlıktır araç tekrar hareketlendiğinde sistem kapıları tekrar kilitler.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Başıma gelen sorunu bende yazıyım diğer arkadaşlara tavsiye olsun.. Merkezi kilit 20 yi geçince kilitlemeye çalışıyordu ama çalışmıyordu.. Bütün kapılar kilitleniyor sürücü kapısı kilitlenmiyordu.. Ayna altı lamba ve açık kapı kırmızı lambasıda yanmıyordu.. Bu sorun arkadaşın dediğini gibi kablolardan birinin kopması nedeniyle oldu.. Elektrikçide yaptırdım.. Lehimlendi ve artık sorun yok.. Otomatik kilitlemeyi yol bilgisayarı menüsünden aktif-deaktif hale getirebilirsiniz..

Çevrimdışı sansui

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben ekranda olmadığı için serviste açtırdım. bu şekilde sorunlar çıkarttığı için kapattırdım. serviste açılmışsa tekrar yükletin yada kapattırın.