škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çalışmadı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar bugün en sonunda aracı çalıştıramadım.. :D
Tam kapıdan çıkıcaz arabayı ısıtıyım dedim sürprizle karşılaştım.. Marş basıyor araç çalışmıyor..Bir kaç kez denedim olmadı.. Artık Yol Yardım'ı aradım dedim araç çalışmıyor.. Servisi yönlendirdiler.. 40 dakika sonra servis geldi.. Abi araç boğulmuş dedi.. Nası yani dedim.. Araç salıdan bu yana zaten yatıyor.. Aracı çalıştırırken asla gaz vermiyorum.. Neden, nasıl boğuluyor dedim.. Abi benzinden olabilir dedi.. Benzinciyi bi değiştir dedi..

Şimdi şöyle bi düşündüm:
1. İlk sıfır arabam değil, acemi değiliz.. Aracı hep marşla çalıştırıyorum.. Gaz vermiyorum..
2. Aldığım benzinlik tam 7 senelik benzincim.. Başka pompaya yanaşmam hep aynıdır.. 8 numaraya geçerim benzinimi alırım..

Siz ne dersiniz bu konuda.. Aracın boğulması acaba doğru mudur?? Araç boğulduysa bunun benzincimle alakası var mıdır?? Fabia'da bu tarz bir sorunun yaşanması muhtemel midir??

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
NAdir bir durum, başka bir derdi yoksa kafana takma, önemli olan tekrarlamaması

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selçuk bey aracınız 2.el mi sıfır mı,servis ne yaptı çalıştırdımı,kaça maloldu,son durum nedir?
bu arada geçmiş olsun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim..
Aracım sıfır.. Nisan 2011 çıkışlı.. Servis geldi bujileri söktü, üfledi, temizledi, geri taktı.. 1-2 dakika uğraşmadan sonra çalıştı.. Garanti kapsamında olduğu için para vermedim.. Verseydim tahmini fiyat: 150-250 TL arası olucaktı.. Araç çalıştı, gecede kullandım..