škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Meguiars Babalar Günü Hediye Kampanyası (Facebook)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Babalar Günü Hediyeniz Meguiar’s Türkiye’den

Babam ve Arabamız

Birçoğumuzun araba kullanmayı ilk olarak öğrendiğimiz araç babamızın  arabası oldu. Babalarımızın gözü gibi baktığı o arabalar, acemilik ve  öğrenmeyle geçen o süre boyunca ister istemez istenmeyen zararlar gördü.  Bizlere bir yandan araba kullanmayı öğretirken bir yandan da gözleri  önünde arabası çizilen, zarar gören babalarımıza bu konuda borcumuzu  ödemek neredeyse imkansız. Meguiar’s Türkiye, babalarınıza olan bu borcun tamamını olmasa bile  bir kısmını ödemenize yardımcı olmak istiyor. Babalar Günü için  düzenlediğimiz “Babam ve Arabamız” yarışmasına katılarak bu borcu bir  nebze de olsa kapatabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey; babanız ve  arabasının net bir şekilde gözüktüğü bir fotoğraf karesi.

Katılmak için:
 * Meguiar’s Türkiye Facebook sayfasındaki “Babam Ve Arabamız” uygulamasına tıklayın.
* Uygulamadaki adımları takip ederek babanız ve arabanızın bir arada, en net gözüktüğü fotoğrafı yükleyin.
(Yüklenen her bir fotoğraf Meguiar’s Türkiye tarafından onaylandıktan sonra yarışmaya dahil edilecektir.)

Kazanmak için:
* 17 Haziran’a kadar en yüksek puanı toplayan üç fotoğrafın sahibi derecelerine göre ödüller kazanacaklar.
* Fotoğrafa yapılan her bir “beğen”i katılımcıya 5 puan kazandırır.
* Katılımcı, uygulamaya davet ettiği ve  dahil ettiği her bir arkadaşı için 2 puan kazanır.
(Puan kazanmanız için uygulamaya davet ettiğiniz her bir arkadaşınızın  yarışma uygulaması ve Meguiar’s Türkiye sayfasını beğenmesi  gerekmektedir.)

Ödüller

Birinciye
Boya Koruma Seti
 - Ultimate Wash & Wax Köpüklü Boya Koruyucu Şampuan
- NXT Generation™ Tech Wax™ 2.0 (Boya Koruyucu Sıvı Wax)
- Ultimate Compound Çizik Çıkarıcı Pasta
- Mikrofiber Yıkama Eldiveni
- Water Magnet (Mikrofiber Kurulama Bezi)
- El İle Cila Pedi
- Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi (2 Adet)

İkinciye
Yıkama Seti
 - Ultimate Wash & Wax Köpüklü Boya Koruyucu Şampuan
- Mikrofiber Yıkama Eldiveni
- Water Magnet (Mikrofiber Kurulama Bezi)

Üçüncüye
Cila Seti
 - Ultimate Quik Wax Hızlı Sprey Wax
- Supreme Shine Mikrofiber Silme Bezi

Katılmak için tıklayın.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2011, 20:39:19 Gönderen: timsah »

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
babamla fotoğraf mı çektireceğim şimdi :D
Olur neden olmasın :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kocaa meg'in verdiği hediyelere bakn
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende görünce ilk tepkim bu kadar mı oldu.. Gerçekten yakışmamış firmaya.. Ama katılmak isteyen olursa diye yayınlamak istedim.. Katılacak olan olursa benimle irtibata geçsin.. Destek için yardımcı olmaya çalışırım.. ;)

Gearbox

• Ziyaretçi
ilk başta katılmak için heveslendim ama yaşım 17 olduğundan hediyeyi yollamazlar diye vazgeçtim.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;239013
ilk başta katılmak için heveslendim ama yaşım 17 olduğundan hediyeyi yollamazlar diye vazgeçtim.

Kampanya Katılım Koşullarında eğer yaş sınırı yazıyorsa sorun çıkartabilirler.. Ama yazmıyorsa sorun olmaz.. Zaten hediyeler genellikle direkt kargo ile gelir.. Herhangi bir kontrol işlemi olmaz.. ;)

Gearbox

• Ziyaretçi
katılım koşullarında 18 yaş sınırı var. direk kargo ile geleceği doğru ancak kazanırsam benimle iletişime geçeceklerinden bilgilerimi vs alacaklar ondan sorun çıkar.