škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Islanması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İyiki gittik geçen gün Zibart'tan bedava koruma yaptırdık.. :D
Dün şiddetli ve rüzgarlı yağan yağmur sonrası bugün sabah arabaya bi gittim arka koltuk sol taraf olduğu gibi ıslak.. Hemen çıktım servise gittim bu dedim nasıl olur??

Cam açıktır, kapı açıktır, vs. vs.

Dedim cam açık değil, kapı açık değil.. Nasıl olur?? Basınçlı su tuttular, ilkinde bir şey olmadı sonra dedim bi daha yapın, bu sefer bi damla su geldi içerideki kağıda.. Dediler normal yıkamada olur felan filan.. Dediler bi dahaki yağmuru bekliycez.. Hah dedim yağmur duasına çıkalım anasını satıyım.. Acayip moralim bozuldu.. Güvenim sarsıldı, bi garip oldum walla.. Siz ne dersiniz arkadaşlar bu duruma?? Camın açık olmadığından ve kapının açık olmadığından eminim.. Arka tarafı kullanan yok çünkü.. Bi Edi bi Büdü'yüz zaten.. Lastiklerde sorun olabilir mi?? 15 günlük araba ama.. Çözemedim sizin görüşlerinizi ve değerli yorumlarınızı bekliyorum..

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. bende de seat var ne zaman yağmur yağsa arabaya şemsiye tutmaya iniyorum :++: kapı lastiğinin orda su birikiyor. tahliye kanalları tıkanmış onun için içeriye alıyormuş suyu. bi baktırın sizinki de aynı sorun olmasın.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Walla lastikteki su tahliye kanallarına baktılar bir şey gözükmüyor.. En üstten almış çünkü suyu.. Çok garip ve enteresan bir durum walla..

Çevrimdışı emrahkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

şöle bişi bulmuştum. belki işini görür

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fitiller sağlam mı? Yırtık, ezik, basık yer var mı?

Pencere 1-2 mm bile açık kalsa su alabiliyor, başıma geldi. Yeni araba olduğu için tahliye kanallarının kirle dolduğu ihtimali sıfır.

Çevrimdışı Kürşad

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun birader. Talihsiz bir durum. Bir daha olursa servise o kadar kolay pabuç bırakma.

Çevrimdışı timsah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Saolun arkadaşlar.. Bakalım artık bunu es geçtik bi dahaki yağmurda olursa zaten çekecekleri var benden.. Dediğiniz gibi 1 mm bile fark edebiliyor.. Artık daha bi özen göstericez camlara..

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun, aynı şey benim de başıma geldi ama ben camı açık unutmuşum hatta buunla ilgili başlık da açmıştım...:)