škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb2 kaza

Can · 8 · 2947

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Atiğe gittik Fabianın bakımı için,orda kazalardan falan muhabbet açılınca sen git dışarda brandalı bi Superb var,onun bi brandasını aç gör dediler,Gökçenle inceledik aracı,bütün gün moralim bozuk şekilde dolaştım.

Kemerburgaz yolunda karı koca bu araç içinde ilerliyor,bu sırada karşı şeritten hatalı sollama yapan bir kamyon direkt olarak bu aracın üstüne çıkıp sürüklüyor ve başka bir kamyonla araya sıkıştırıyor. Arabanın koltukları,tavan döşemeleri,hava yastıkları kan gölüydü,her yerde kan ve minik et kemik parçaları,şöförün saçları,inanılmaz bir görüntüydü. Bir ara öğürdüm hatta istifra edecek gibi oldum.

Superb bu sınıfının tank gibi araçlarından biri,güvenlik testlerinden 5 yıldız almış,ama işte görüyoruz ki,ne olursa olsun,isterse binlerce güvenlik ödülü olsun,isterseniz siz hata yapmayın,dallamanın biri geliyor,canınızı böyle alıyor,arabanın yapabileceği hiç bir şey yok. ESP,ABS,hava yastığı,hiç biri işe yaramıyor,olan size oluyor. Lütfen bir kardeşiniz olarak söylüyorum,şu altımızdaki arabaları tank gibi görmeyelim,sanki hiç bir şey olmaz gibi hareket etmeyelim. Hepimizin birer ailesi var,geride kalacak bir çok insan var. 15 dk geç gidin,ama sağlam gidin..

Buyrun bunlar çektiğim fotolar,

Bu da olayın haberi,

http://arnavutkoyhaber.com/haber-3854-tayakadin_yolunda_kaza_.html
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2014, 00:19:04 Gönderen: Can »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
U,  çok feci olmuş. Kimseye böyle birşey göstermesin Allah. ESP,  ABS, ASR nice harf kom kombinasyonları biraraya gelse o durumda kurtaramaz adamı.  Kul yapımı sonuçta..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah korusun insan canlı canlı görünce daha tuhaf oluyor :( Trafikde çok dikkatli olmak lazım
-------------------------------------------------

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah korusun. içinde rahmetli olanları allah mekanını cennet eylesin. geride bıraktıklarına sabır versin.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah korusun... :( cok kotu birsey...:( 5 yildiz falan hikaye aslinda yapilan testler 30 40 km ile yapiliyor... Bu tarz kazalardan kurtulacak hic bir arac yok malesef..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hatalo sollama yapan kamyon şoförüymüş tam bir katil
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı guvenxoca