škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çekici rezaleti..

Can · 14 · 7240

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne kadar küfür etsem az,mal düşmanı şerefsizler. Ulan hadi statikten,dengeden,fizikten anlamıyorsun,resmen ıkııyor hidrolikler,ne diye devam ettirirsin bu saçmalığı. Yaz cezayı çek git. Ben sıfır bir A6 ya denk geldim,arabanın direksiyonu tam sola dönükken kaldırmaya çalıştılar,o salıncaklardan gelen çatırtıları bir duysaydınız benim gibi çıldırıp güzelce suratlarına sövüp bakakalmış biçimde bırakırdınız onları. Şimdi bir de bunu gördüm ya,umarım bir gün bana denk gelmezler. El freni çekik arabaları sürüklemeler,vitesteki arabanın şanzımanını parçalamalar,salıncaklarını yamultup jantları çizmeler,bu saçmalığın artık adam akıllı aletlerle yapılması lazım illaki yapılacaksa.

[YOUTUBE]5MAkVz-w1ww[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonunu merak ettim herşeye rağmen aldılar mı acaba o arabayı

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok ekstrem durumlar dışında araba çekmek oldukça saçma.Ceza meblasını yükselt her şekilde daha mantıklı.Hem caydırıcı olur hemde çekiciye-şöföre harcayacağın paraya gerek kalmaz.Gerçi iyi hoş her türlü emniyet karda ya olsun..

Geçtiğimiz aylarda da benim aracı çekeceklerdi, tam fotoğrafını çekerken yakaladım az biraz tatlı dille çektirmedim..Adama öğrenciyim diyorum araçta sticker var gösteriyorum.Öğrenci adamda araba ne gezer diyo..Üstüne gitmedim tatlı dille hallettik Allahtan.Ceza falanda gelmedi.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bigün bahçeli 8 in başında oturuyoduk arkadaşın sıfır bi haftalık passatı 1 snliğine çekinin üstünde gördüm ve o an masada herşeyi bırakıp peşinden koşmaya başladım 300 mt ilerde durdurdum abi indirseniz dedim yok indiremem dedi cezası kesildi dedi abi önemli değil ceza sen indir dedim yok indirmem dedi abi araç hakim aracı dedim dur sordurayım dedi kaldırama çapraz bi şekilde yarısı yola gelecek şekilde bıraktı arabayı ve gitti :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu cekme islerini yapan bir tanidigim olmasina ragmen diyorum ki tam olarak kasaplar. Bana soyledigi "istersem herturlu cekerim bisey olursa trafik sigortam oduyor" oldu. Bol sans dedim bende.

Su halde arabami gorsem verdigi zarari odemesi zerre kadar umrumda degil sifir araba alsin isterse. Cok ciddi soyluyorum adami hastanelik etmeden birakmam. Hayir bazen diyorum sinirsel bi hastaligim mi var diye ama yok ulkemizde insanin kufretmemesi adam oldurmemesi mumkun degil. Bak hala sinirliyim izlemem yetti. Su an bu isi yapan adam karsima ciksa yine tekmeli tokatli yaparim :) bende mi bi rahatsizlik var yoksa sizde boyle hissediyor musunuz?
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2014, 16:50:18 Gönderen: DDŞ »

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
DDŞ! sonuna kadar haklısın isterse 2 tane araba versin o çekicinin arkasına bağlarım o adamı memleketine kadar öyle götürürüm :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;468522
Bu cekme islerini yapan bir tanidigim olmasina ragmen diyorum ki tam olarak kasaplar. Bana soyledigi "istersem herturlu cekerim bisey olursa trafik sigortam oduyor" oldu. Bol sans dedim bende.

Su halde arabami gorsem verdigi zarari odemesi zerre kadar umrumda degil sifir araba alsin isterse. Cok ciddi soyluyorum adami hastanelik etmeden birakmam. Hayir bazen diyorum sinirsel bi hastaligim mi var diye ama yok ulkemizde insanin kufretmemesi adam oldurmemesi mumkun degil. Bak hala sinirliyim izlemem yetti. Su an bu isi yapan adam karsima ciksa yine tekmeli tokatli yaparim :) bende mi bi rahatsizlik var yoksa sizde boyle hissediyor musunuz?

Hacı arabalarımız bizim yumuşak karnımız. En basitinden yıkamacıda aynları katlayıp açıp orda biriken suyu silmeyen adama zerre para veresim gelmiyo işini doğru yapmıyo çünkü. Ayrıca at avrat silah yani kutsal şeyler bunlar namustur :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelmeyin gazaaa.....:) Sakin, memlekette öküz bitmez.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef bizlerden başka kimse aracını düşünmüyor ve böyle hassas davranıyor.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
belki kızacaksınız bana ama parayla satın alınan bişeye bu kadar değer vermeyin daha bugün önümdeki adam durup geri geri geldi bi anda aracımın üstüne çıktı indim aşağı ilk söylediğim şey geçmiş olsun du ne yapayım yani adam çarptıktan sonra adama girişsem ağzını yüzünü dağıtsam ne olacak olmasa iyi olurdu tüm günümü rezil etti araç serviste önü dağılmış vaziyette en az 1 hafta yok ama insan kalbini kırmaktan insana zarar vermektense araca metal parçasına zarar gelsin, inanın parayı hiçte kolay kazanmıyorum ama o para bana huzur getirmeyecekse hiç kazanmayayım daha iyi bi metal parçası için kimseye bağırmam kimsenin kalbini kırmam
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serkan bey kesinlikle haklisiniz kazadir sonucta istemeden olur insanlik halidir cana gelmesin kesinlikle katiliyorum. Ama bu videodaki adam bile bile lades diyo. Zaten o arabanin oyle cekilmeyecegi belli. Adamin umrunda degilki araba parcalanmis egilmis bukulmus. Sirf kendi egosunu tatmin etmek icin cekilmeyecek arabayi cekiyor. Hani adamin 5kasa bmw si var ya hani zengin ya bak o zengini nasil dize getiriryorum egosunda. Boyle insanlara kiziyorum ben. Bugun araciniza carpan adam gelip bile bile carpsaydi carparken icinin yaglari eriseydi kendi cikari ugruna hobiniz olan goz bebeginizi mahvetseydi sizi milyarlarca zarara soksaydi bu kadar sakin kalabilir miydiniz?

Gecmis olsun bu arada kimseye bisey olmamasi da tek teselli

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün haberlerde vardı adamın biri polis yokken arabamı nasıl çekersin diye çekiciye saldırmış camını falan kırmış çekici kaçmaya çalışırken aynayı koparmış olay yerine gelen polisin üstüne falan yürümüş aha dedim bizim doğukan reyiz dayanamadı :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hahahaha o kardesimize sevgilerimi sunuyorum :)

Çevrimdışı Wings

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ne zaman böyle çekilen bir araba görsem sanki gözü yaşlı çaresiz sahibini arar gibi gelir.