škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

R16 5X112 Minoris Jant + Yazlık + Kışlık Satılık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlandaki jant ve lastikler satılıktır. Açıklama şu şekilde, Fiyat konusunda makul olduğunu düşünüyorum. Her tür yoruma açığım.

Sahibinden 244599300

Jant ve lastikler şuan aracın  üzerinde, 17 veya 18 jant geçmek istiyorum. Takas seçeneklerini değerlendirebilirim.
Yazlıklar 6 aylık michelin energy saver çok iyi durumda. Kışlıkları 2 hafta önce aldım. Continental TS 850 alınabilecek en iyi kış lastiği 1200TL faturası var. Tamir, patlak, çatlak, balon, sürtme, vurma, darbe yok.
Jant ve tam takım lastikler 2.750 TL
Skoda, Seat, Wv grubu araçlara uyumlu.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece jantlar için ben de talibim, açık artırma yapalim bari?! :)

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kışlıkları almadan ilan vardı aslında, satılmayınca kışlıkları almak zorunda kaldım. Sadece janta olunca fiyat yüksek geliyor sanırım.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar. Şahsi kanaatim hem yazlık hem kışlık lastik setlerini birlikte atmak zor olacaktır. Bu dönemde jant+lastik satmayı düşünüyorsanız janları TS850 ile birlikte satışa çıkarın derim. Yazlıklar için de Mart-Nisan dönemini bekleyip sadece yazlık lastikler için ilan açarsanız tam yazlıklara geçiş döneminde satışı daha kolay olur.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Satışı baltalamak istemem ama Benim de 17" veya 18" Jant alma fikrim var. Ancak bunun için yazlıkları eskittikten sonra bu işe bakacağım. Kışlıklar için Minoris 16" kenarda dursun diye düşünüyorum. Çünkü Kış lastik fiyatları 17" ve 18" olunca uçuyor. Tabi para da, kararda sizin. Kışlıkları almadan önce görsem bende Jantlara talip olurdum :).

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;554062
Satışı baltalamak istemem ama Benim de 17" veya 18" Jant alma fikrim var. Ancak bunun için yazlıkları eskittikten sonra bu işe bakacağım. Kışlıklar için Minoris 16" kenarda dursun diye düşünüyorum. Çünkü Kış lastik fiyatları 17" ve 18" olunca uçuyor. Tabi para da, kararda sizin. Kışlıkları almadan önce görsem bende Jantlara talip olurdum :).

Şöyle oldu, birkaç müşteri çıktı, ben de hemen skodayı arayıp orjinal 17 ve 18 jantların fiyatları teyid etmek istedim. Jant başına 900TL'ye yakın fiyat çıktı. Yaz başında sorduğumda 700 civarı fiyat vermişlerdi. Şimdi benim sattığım minosirlere 730TL istiyorlar sanırım dolar kuru yüzünden.

Yeni edineceğim takımda 5400TL tutuyor. Sattığım takımı almak istesem 4000TL tutuyor. Bu durumda hem sattığım takımın fiyatı düşük kaldı, yenilemek içinde cepten fazladan bir 3000 çıkması gerekeceği için vazgeçtim.
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2016, 22:03:42 Gönderen: macrostr »

Çevrimdışı jayco11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Kışlıkları ve jantı düşünürseniz, en son ne fiyat verebilirsiniz?

Teşekkürler,