škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb 2019 Satış Adetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Skoda Superb 2019 ilk 7 ay için satış rakamlarını aşağıya yazıyorum.

Ocak 88
 Şubat 325
 Mart 416
 Nisan 236
 Mayıs 256
 Haziran 325
 Temmuz 140

Toplam 1786

Çevrimdışı recepparlak44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aralık’ta güzel bir indirim olsa da sayısı artırsak [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajlı kasa kasımda gelecekmiş ve şimdiki bir alt paket üst paketin fiyatından gelecekmiş bilginiz olsun. İki gün önce Style paket aldım kasko ve garanti uzatma 244.400 fiyatttan yapıldı.

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;652381
Makyajlı kasa kasımda gelecekmiş ve şimdiki bir alt paket üst paketin fiyatından gelecekmiş bilginiz olsun. İki gün önce Style paket aldım kasko ve garanti uzatma 244.400 fiyatttan yapıldı.

Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. Fiyatlar şaka maka çok fena uçtu. 100 ler bitti artık orta seviye arabalar için 200 ler konuşulur oldu. Bu arada 250 lira verebilecek olsam, oldu olacak biraz daha sıkar almışken en alt paket C serisi falan almaya çalışırdım
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2019, 10:04:22 Gönderen: bosphorus »

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Türkiye de D segment araçlarda 2.liğe devam ediyoruz yükselişe devam SuperB.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: bosphorus;652386
Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin. Fiyatlar şaka maka çok fena uçtu. 100 ler bitti artık orta seviye arabalar için 200 ler konuşulur oldu. Bu arada 250 lira verebilecek olsam, oldu olacak biraz daha sıkar almışken en alt paket C serisi falan almaya çalışırdım

C serisi Mercedes’in en kötü aracı.
Arkadaşım 30 bin km de amg kasasını aldı bin pişman. Keşke Audi alsaydım diyor.
İçi çok kasvetli.(Dar)
Arkadan çekiş rezalet (Kavşak dönüşlerinde yeter ki gaza yüklen hemen arka atıyor diyor?
Motor Renault (Belki iyi motor ama yine de Mercedes’te Renault motor!!!)
Bunun dışında gösteriş, şekil 10 numara...

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;652386

Hocam teşekkürler Allah daha iyilerini nasip etsin. Uzun süre C200 ve 5.20 arasında kaldım. Sonunda o paraya değmeyecek araçlar olduğunu gördüm. 250 bin tl ye temizini alırsanız 2016 model alabiliyorsunuz. Sıfır en boşu bile 350 bin tl. İkinci el ne olduğu belli olmayan 3-4 yaşındaki bir araca bu para verilmez diye düşündüm. Haklısınız dışardan bakınca C serisi hoş duruyor fakat alt seriler çirkin ve bomboş. AMG paket alımlı görünüyor ama 3 çocuk için içi çok dar ve basık. Kar, yağmur gibi durumlarda arkadan itiş rezalet, arkadaş sırf bu yüzden aracını sattı.

5.20i biraz daha geniş ama superbin üzerine 150bin verip aynı modelde (2016) ve iki kata yakın fazla yakan bir araç almak istemedim.

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
NatGeo'da gecen sezon Almanya'daki 2. el oto satislari uzerine bir seri program vardi... Ozellikle D segment araclarin 2. el satislarindan sonra, Mercedes C serisi, BMW 5 serisi araclarin kaporta/yuruyen aksamlar/motor gibi cesitli kisimlarinin ne durumda olduguna dair, tuketiciyi aydinlatma uzerine bir arastirma dizisi... Tabii, baska 2. el piysas,nda tutulan ve yuksek degerlerle el degistiren baska markalar da seri boyunca incelenmis...
Ayni model birkac aracin degisik zamanlarda, degisik sehirlerde yapilan kontrollerinde, kabin ici cezbedici olmasina karsin, ozellikle Mercedes ve BMW'de ciddi sikintilar oldugu, kaportada kapi altlari, mars-piye ve camurluk eteklerinde curumeler, yuruyus takimlarinda (ki, Almanya'da yol sartlari bizim ulkeden cok daha iyi...) hasarlar,  motor'da ozellikle 60.000km sonrasi turbo ve trigerle ilgili sikintilar oldugunu ve alicilarin bu marka ve modelleri alirken dikkatli olmasi gerektigini anlatiyordu...
Yani, bizleri cezbeden markalarin ve modellerin zaman icinde her aracta oldugundan daha cok dert cikarttigi gercegini goz onunde bulundurmamiz faydamiza...
Para kolay kazanilmiyor... Harcarken de dogru yere yatirim yapmak akillica olur...
Iste size "En sikayet alan Markalar"la ilgili bir video...

http://www.youtube.com/watch?v=nOxn-Sytz7I

Her ne kadar bizler sikayet ediyorsak da, beterin beteri var...

Bir de bu videoyu izleyin: "En az sikayet edilen markalar" listesi:

http://www.youtube.com/watch?v=elg9Jw6JFoE

Sevgilerimle
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2019, 15:36:20 Gönderen: EnginT »
Engin Tunçay

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=FqOkKZyVcso

Evet, Arkadaslar...
Yukaridaki link'te ise "En az Sikayet alan D segment Modeller" mevcut...
Izlemenizi tavsiye ediyorum ve yorumlarinizi da buna gore yapin diyorum...
Tabii her iyi seyin de bir eksigi muhakkak vardir...
Sevgilerimle
Engin Tunçay

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EnginT;652398
http://www.youtube.com/watch?v=FqOkKZyVcso

Evet, Arkadaslar...
Yukaridaki link'te ise "En az Sikayet alan D segment Modeller" mevcut...
Izlemenizi tavsiye ediyorum ve yorumlarinizi da buna gore yapin diyorum...
Tabii her iyi seyin de bir eksigi muhakkak vardir...
Sevgilerimle

Mercedes Audi falan düşünüyordum. Şimdi vazgeçtim. Suberb e devam. Teşekkürler Mesut Abi

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: Forever;652391
Hocam teşekkürler Allah daha iyilerini nasip etsin. Uzun süre C200 ve 5.20 arasında kaldım. Sonunda o paraya değmeyecek araçlar olduğunu gördüm. 250 bin tl ye temizini alırsanız 2016 model alabiliyorsunuz. Sıfır en boşu bile 350 bin tl. İkinci el ne olduğu belli olmayan 3-4 yaşındaki bir araca bu para verilmez diye düşündüm. Haklısınız dışardan bakınca C serisi hoş duruyor fakat alt seriler çirkin ve bomboş. AMG paket alımlı görünüyor ama 3 çocuk için içi çok dar ve basık. Kar, yağmur gibi durumlarda arkadan itiş rezalet, arkadaş sırf bu yüzden aracını sattı.

5.20i biraz daha geniş ama superbin üzerine 150bin verip aynı modelde (2016) ve iki kata yakın fazla yakan bir araç almak istemedim.

5.20 dizelden başkasını tavsiye etmem.Rampada gitmiyor,yakıtıda cabası.İzmir otobanda uzun rampada geçtim,sürücü fena bozuldu..Mercedeste ise e serısınden başkasına binilmez..Binmek içinde en az 300 lazım..