škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ABS ve ASR ışığı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar. bugün arabamın abs ve asr ışıkları yandı ama aracın çalışmasında herhangi bir değişiklik yok obd2 cihazıyla da arıza tarattım ama arıza kaydı yoktu. daha yeni benzer bir konu açılmıştı ona istinaden sigortları kontrol ettim önce akü üzerindeki şemada akü üzerinde 6.cı sırada abs ile ilgili  bir sigorda var ama o da kablo normal sigortalardan farklı. 7. 25 amperlik sigortayı değiştirdim bir değişiklik olmadı ardından konsoldaki abs ile ilgili sigortayı değiştirdim ışıklar bir süreliğine söndü ama hareket ettikten bir müddet sonra tekrar yandı.
« Son Düzenleme: 02 Eylül 2014, 12:46:33 Gönderen: biHEmta »

Çevrimdışı mertonal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
6. sıradaki metal parçaya iyi bak üzerinde çizgi gibi zor görülen bir çatlak olabilir. Bende ilk baktığımda farketmemiştim. Oraya lehim at geçer :D Sakın direk gidip abs pompasını beynını değiştirmeye kalkma. Cihaza bağlarlarsa abs pompası hatası verecektir.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet dün arızayı tespit ettim ama 6. sıradaki dediğiniz gibi çatlaktı. lehimle olur inşallah. çünkü o sigortadan bulamadım.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En yakın volkswagen servisine gidin bulursunuz. Benim ki de Fabia ve arıza ABS ışığı idi. 5 TL ye aldım kendim taktım.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
internetten sipariş ettim bugün. bulunduğum şehirde oto servis olarak sadece reno var.
lazım olan veya yedek olarak almak isteyen bu linkten hesaplı olarak alabilir.
http://reyondanal.com/sigorta-pmk62?rnd=1&syf=5
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2014, 00:23:30 Gönderen: biHEmta »