škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yine vurmuslar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler bu nalet aracı çok seviyorum fakat hiç sorunsuz uyku uyutmadi bana hafta sonu 4 saat uğraşıp cilaladim aracı daha o akşam 45 saniye süren bi yağmurla toz toprak içinde kaldı pazar gününden beri aynı yerde bu gün bi bakayım dedim biri yine 7 metrelik yolda 6 aracın arka arkaya olduğu yerde gelip sanki bilerek sağ on kapıma surtmus yolda viraj olsa tamam yok kardeşim yok dümdüz yol nasılda başıma geliyor hayret çok küçük bi göçük ve çizik var yine boyatcaklar bana.

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, göze geliyor demekki :-)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. sakınan göze çöp batar misali. bende aracımı cilaladıktan bir müddet sonra yağmur başladı bende yağmurdan kaçayım diye bir arkadaşın garaj olarak kullandığı bodruma 2. arabayı sokarken sağ kapıyı duvara sürttüm. anladım ki fazla özenmeyeceksin.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun :(
-------------------------------------------------

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun,bende de arkada çizik var.Küçük olsa da insanı huzursuz etmeye yetiyor.

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun ve sakın ola yaptırma,nazar boncuğu gibi kalsın.Benim ön sağ kapım minik minik göçüklerle dolu.Daha aldığımın ilk günü mahallede kapışan veledlerin attığı taşın izi kaldı. O yaz acemi bir veled bisikletin pedalı üstüne kapıya doğru düşmüş Taş izinin biraz üstünde pedal izi ve göçüğü var. 2009 sonunda bir hanım altında Ovtavia'sı ile virajda önümü kapatıp aynı kapıya sürttü. Tam kapı bombenin üstünde 15 cm kadar yatay göçük var.Hiç elletmedim. Gelen giden hep o kapıyı hedefliyor nedense.(!)Sadece rötuş yaptırdım taş ve pedal izine o kadar. Ne kadar kaliteli iş çıkartsalarda yeni boyanan yer kabak gibi sırıtıyor hele hele beyazın ve siyahın dışındaki renkler güneşte soluyor.Alacak olan malı böyle görüp alsın.Malesef ne kadar saskınırsan sakın o kadarda fazla göze çöp batıyor.Trafik muayenesinden 2 defa bu durumda geçtim.Yani sorun olmuyor.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun arkadaşlar gerçekten çok moralim bozuldu kullansam tamam aracın tüm boyanan yerleri bu sebeplerden boyandı arka camurlugu cizikten boyattim daha o gün otoparkta surtmuslerdi boyatmadim ama birde bu geldi çok ufak bi çizik ve göçük ama ben dayanamıyorum böyle gocuge cizige ama bu kez boyatmiycam.

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
çok geçmiş olsun.işte bu yüzen sıfır araç almaktan korkuyorum.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Geçmiş olsun bende arkadaşımıza katılıyorum ufak bir nazarlık bırakmak gerekiyor çünkü nazar çok dikkat çeken yere geliyor