škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1 Yıllık yada 15.000 KM Bakımı Ücreti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umut.demirci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba,
2016 Model 1. TSI Octavia aracımın km'si dolmasada bakım zamanı geldi.
Aracı aldığım Özaydınlar ve diğer yetkili servisler(arya) hatta Yüncüler Oto dahil hepsi servis ücreti olarak 698 TL fiyat teklifinde bulunuyorlar.

Yüncüler oto forum üyesi olduğumuz için saolsunlar 50 tl indirim yaptılar ama Çorluya gidişte o tutarı zaten benzine vermiş olacağım.

İşin tuhaf tarafı indirime hiç bir firmanın yanaşmaması, aksine sanki ağız birliği yapılmış gibi, yılbaşı itibari ile Skoda zam yaptı bu fiyatın altına düşemiyoruz diyorlar.

Yakın zamanda bu konuya benzer bir durum ile karşılaşan biri var mı acaba? Yardımcı yada tavsiyede bulunabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Herkese kazasız ve trafiksiz sürüşler, iyi günler...

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Bir teyit de benden gelsin..

Skoda Yeti aracımın yıllık/15,000 km bakımı için az önce İstanbul - ERYA otomotivden randevu aldım.

Bakım ücretinin, 700 TL olduğunu belirttiler.

7 ay önce, aynı serviste, 268 TL ye, yağ değişmi (yağ+filtre) yaptırmıştım. Oysa, standart senelik bakımın, karter tapası ile hava ve polen filtreleri dışında bir ilavesi yok.

Fiyatlarda, ayarlama yapılmış.

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracım da 1 yılı doldurdu 15 gün geçti,ekranda yağ bakımı uyarıs veriyor.Hala gitmedim..fiyat aradığımda bu değere yakı söylendi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakım fiyatlarıyla ilgili forumda çok sayıda konu mevcut. O konulardan devam ediniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...