škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kadjar ??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;574820
Lattitude de Superb II' den daha geniş diye girmişti.

Hiç mütevazi olamayacağım zira otomatik vitesli ancak ara şanzımana sahip 1999 model ve kabağa yakın lastikleri olan Cherokee ile tamamen buz yoldan zerre kaymadan geçip gitmişliğim var.
Bu durumda eğer aynı mekanipe sahip araçtan bahsediyorsak sürücüsü beceriksiz demektir; yok Jeep de Haldex misâli bir 4×4' e geçtiyse yani ara şanzımanı yoksa konuşmaya bile gerek yok demektir.

Bu tarz otomatik kavramayla 4×4 moduna geçen araçların bile zorlu koşullarda ilerlemesi çoğu zaman problem oluyor.

Lattitude konusunda Renonun satış politikası ve 2,0 Dizel seçeneğinden başka seçenek olmaması da sattırmadı.

1999 model Cheroke elbet çıkacaktır zira 4x4 ve bu iş için üretilmiş bir araç..Zaten biz eleştiri yaperken 4x2 ler için konuştuk.. Honda yı kış tipi lastikleriyle hem buz da hem de çamurda kullandım ve gayet performasnlı bir araç. Yani ne qasqai ne ix35 yanına yaklaşamaz. Ayrıca hala iddia ediyorum 4x2 crosover tipi araçlar asfaltta yüksek süratte virajlarda el bombası gibidir şöförlükle pek alakası yok bu işin..

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;574844
...hala iddia ediyorum 4x2 crosover tipi araçlar asfaltta yüksek süratte virajlarda el bombası gibidir şöförlükle pek alakası yok bu işin..
Asfaltta demedim k izaten.:wnk:
Asfaltta fiyasko oldukları konusunda hemfikiriz:
https://www.youtube.com/watch?v=n2iSM6nhWWw
[YOUTUBE]n2iSM6nhWWw[/YOUTUBE]
1:45' e dikkat. Makina ateş ediyor.:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
birde egea diye bir araç çıkardılar ezber bozan diye malum sitede onunda ilanlarında patlama görüyorum :)
henüz 5 aylık araç bukadar geniş piyasa şaşırtıcı :)))

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;574852
Asfaltta demedim k izaten.:wnk:
Asfaltta fiyasko oldukları konusunda hemfikiriz:
1:45' e dikkat. Makina ateş ediyor.:rm:

İnanamadım. Video sonunda grand cherokee almayın diyor yav. Tabiki haklı olarak.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;574889
İnanamadım. Video sonunda grand cherokee almayın diyor yav. Tabiki haklı olarak.
Daha sonra elektronik desteklerle düzelttiler ama imaj zedelendi tabii ki.

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım adıyamanda renault bayisi. kadjar almış kenine 1.5 dci 110 hp edc. ver lan bi tur atayım dedim deee... valla bi yandan çocuk pazarlarcasına aracı tanıttı bi yandan ben şöyle biraz zorladım sıkıştırdım o değişik ekranla oynadım falan. inerken alıyorum demiş bulundum :D ben çok beğendim aracı cidden başarılı bi araç olmuş. tabi ki aracın full donanımlı olarak (ki 4x4 ve talismanda kullanılan 130 hp lik 1.6 dci motor da değildi) 130k satış fiyatını sayarsak fiyat çok. açıkcası kodiaq ve ateca için demek ki o fiyatların üstünde bi şeylere anca gırtlak line olcak diye düşündüm