škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arkadaşlar Lexus Türkiye de

trio · 30 · 9146

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 22:58:35 Gönderen: trio »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyatlarla ancak marjinal bir kitleye hitap eder diye düşünüyorum.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence normal değil.
Başlagıç model ve donanımının fiyatı 65.675 € + 2.136 TL. Arabada hız sabitleyici falan yok...

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lexus ls 600 alacağıma (o kadar param olsa) gider ferrari alırım:) bunlar Türkiye ye geldiklerinden haberi yok galiba

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;573825
Bu fiyatlarla ancak marjinal bir kitleye hitap eder diye düşünüyorum.

Bence bu fiyatlarla hiçbir kesime hitap etmezler:)

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;573846
Bence normal değil.
Başlagıç model ve donanımının fiyatı 65.675 € + 2.136 TL. Arabada hız sabitleyici falan yok...

Hız sabitleyici tabiki de var lexus tan bahsediyoruz olmadığını nereden gördünüz?

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;573851
Lexus ls 600 alacağıma (o kadar param olsa) gider ferrari alırım:) bunlar Türkiye ye geldiklerinden haberi yok galiba

Her malın bir alıcısı vardır. Tercihler kişiden kişiye değişir. Satılır bence parası çok bizim insanımızın harcayacak yeni yerler yeni şeyler arayan çok insan var.
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2016, 09:44:31 Gönderen: trio »

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;573864
Hız sabitleyici tabiki de var lexus tan bahsediyoruz olmadığını nereden gördünüz?

http://www.lexus.com.tr/car-models/is/is-200t/#PricesAndSpecifications
Sayfasında Comfort ve Executive donanımları karşılaştırınca gördüm. Yanlış görüyorsam uyarın lütfen.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;573866
http://www.lexus.com.tr/car-models/is/is-200t/#PricesAndSpecifications
Sayfasında Comfort ve Executive donanımları karşılaştırınca gördüm. Yanlış görüyorsam uyarın lütfen.

4-5 donanım versiyonu var diğerleri gayet dolu tam bakamadım telefondan ama fark oluşturmak için çıkarmış olabilirler 15 hoparlör falan diyor ses sistemi için.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: trio;573839
Fiyatlar normal arkadaşlar.

http://www.bmw.com.tr/tr/fastlane/fiyat-listesi.html

http://www.mercedes-benz.com.tr/content/turkey/mpc/mpc_turkey_website/tr/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/e-class/_w212/advice_sales/pricelist.html

BMWyle, mercedesle karşılaştırılabilecek bir marka değil...daha audiyi, vw yi falan geçmesi gerek...en nihayetinde uzakdoğu marka ve kalitesi...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
lexus türkiyede yeni olduğundan hakkında fazla bilgi sahibi olmamamız normal ancak vw ile kıyaslamak gerçekten komik olmuş :D amerikada yaşıyor olsam bmw nin yüzüne bakmazdım lexus varken ama ülkemiz şartlarında durum aynı değil

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;574048
BMWyle, mercedesle karşılaştırılabilecek bir marka değil...daha audiyi, vw yi falan geçmesi gerek...en nihayetinde uzakdoğu marka ve kalitesi...

Teşekkürler ama ben bu konuda daha yorum yapmayacağım böyle bir düşünceden sonra amerikada Skoda seat çok gerideyken Mazda çok ciddi satış yapıyor ama Türkiye de az satılıyor bizde bazı markalar kaliteden çok takıntı haline gelmiş durumda fabia varken aynı paraya clio biniliyor mesela... Uzakdoğu kalitesi dediğiniz araba japon malı.

Automotive News’in haberine göre mayıs ayı boyunca BMW’nin otomobil satışları Lexus’tan 3600 adet daha fazla olmasına rağmen; bu iki markanın satışları neredeyse başa baş gidiyor.

Lexus’un bu yılki satışları geçen yılla karşılaştırıldığında yüzde 37.2 oranında bir düşüş gösterirken, BMW’nin satışları yüzde 30.5 azaldı. İki markanın pazar payları yüzde 1.9’da eşleşti.

“Bu yılın önemi Pazar payımızı korumak ve daha da ileri götürmek” diyen BMW’nin Kuzey Amerika sözcüsü Jan Ehlen, “Eğer bu sonuçlar lüks pazarın en üst noktasında kalmaya devam ederse bu iyi bir avantaj olacaktır” dedi.

Automotive News, BMW’nin 8 yıl boyunca ikinci sırada yer aldığını vurguladı. Lexus en üst sıradaki hakimiyetini kazanmadan önce bu nokta geleneksel şekilde Amerikan otomobillerine (1946’dan 1997’ye Cadillac; 1998’de Lincoln) aitti. Ancak bu yıl; içlerinde Audi, Porsche, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz ve BMW’nin de bulunduğu Avrupalı otomobil markaları toplu pazar paylarını geçen yıla oranla büyük ölçüde yükselttiler.Amerika 1.27 milyon satış ve yüzde 23 payla BMW’nin en büyük pazarı oldu. Almanya ise araçların yüzde 19.6’sının satılarak markanın ikinci büyük pazar payına sahip olduğu ülke haline geldi

http://www.otoplato.com/haber/bmw-amerikada-en-cok-satan-luks-otomobil-markasi
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 20:55:15 Gönderen: trio »

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
o parayı ona vermem. BMW alırım  bence o paraya satamazlar.