škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb III koltuk koruma kılıfı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bizim arkadaşın 2016 passatı var kendisi koruyucu kılıf taktırmış bej renk koltukların sırt yaslama kısmında passat yazıyor ve çok orijinal durmuş. Superb e uygun bildiğiniz böyle bir koruma kılıfı var mı?
Not: Superb in içi bej renk.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Küçük çocuklu değilseniz, ya da çocuklar çok kirletmiyorsa, taktırmayın. O orjinalliği bozmayın. O güzel koltukların keyfini sizden sonra binecek olan değil, siz çıkarın...

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Koltuk kılıflarının hava yastığı sistemlerini etkileyip etkilemediği  tartışmalı bir konu. Bununla iligili bir uyarı aracın kullanım  klavuzunda da var ve aynen şöyle diyor. "ŠKODA tarafından net  olarak izin verilmeyen koltuk kılıflarını hiç bir zaman sürücü ve ön  yolcu koltuklarına geçirmeyiniz. Hava yastığı koltuk arkalığından dışarı  çıktığı için, izin verilmeyen koltuk kılıfları kullanıldığında yan hava  yastıklarının koruma fonksiyonu önemli derecede engellenebilir". Mutlaka kılıf kullanmayı düşünüyorsanız bu durumu dikkate alın derim.

Çevrimdışı semmihabi.msd

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bosphorus;611743
Koltuk kılıflarının hava yastığı sistemlerini etkileyip etkilemediği  tartışmalı bir konu. Bununla iligili bir uyarı aracın kullanım  klavuzunda da var ve aynen şöyle diyor. "ŠKODA tarafından net  olarak izin verilmeyen koltuk kılıflarını hiç bir zaman sürücü ve ön  yolcu koltuklarına geçirmeyiniz. Hava yastığı koltuk arkalığından dışarı  çıktığı için, izin verilmeyen koltuk kılıfları kullanıldığında yan hava  yastıklarının koruma fonksiyonu önemli derecede engellenebilir". Mutlaka kılıf kullanmayı düşünüyorsanız bu durumu dikkate alın derim.

koltuğun tamamini degil sadece oturulan kismini kapatacak bir kilif ariyorum. Bu hava yastigi olayini biliyorum gercekten bu durum onemli benim bahsettigim kiliflar sadece oturma ve sirt kismini kapatiyor minder gibi geri kalan kisimlar acik kaliyor