škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Özür Dilerim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Tüm Skoda Turkey Forum üyelerinden özürdilerim buranın gerçekten bir yardımlaşma platformu olduğunu düşünerek benim gibi diğer Skoda kullanıcılarına yardımcı olmaktı niyetim
İlk olarak benim gibi herkesin ızgara panellerinde sorun olduğunu düşünerek ızgara paneli yaptırdım ve istedim ki kimse bir dünya para vermesin forum da paylaştım üye arkadaşlarımdan biri benim (ustamda bunlardan çok isteyen varsa ben getirtiyim dedi), tamam dedim bana da getirt yurtdışından getirtiyorum sonuçta senin ustan kazansın tık yok arkadaş sustu
daha sonra bir baktım çoğu Skoda sahibi fitil içine geçen cam rüzgarlığı aramakta Almanya dan yine skoda sahibi olan halamın oğluna durumu anlatıp yardım istedim ben buradan yollarım sorun yok dedi mutlu oldum ve sizlerle paylaştım
Son olarak ta bir arkadaşımın ricası üzerine Trafik Sigortası için bilgi almak adına samimi arkadaşımı aradım fiyat aldım ve arkadaşıma ilettim hemen yaptıralım dedi tamam dedim ama ne bu acele ( %40 hasarsızlık indirimi ile beraber 920 tl fiyat vermişler benim aldığım fiyat ise 560 tl idi) hemen yaptırdık
Skoda Turkey in bir yardımlaşma platformu olduğunu düşündüğüm için hemen bunuda paylaştım ama bu konumada 1 arkadaşım bu zamanda kimse kimseye istediğin bilgileri vermez dedi ve 24-02.2016 tarihi 08:30 itibari ile 2 kişi bu arkadaşa bu yorumu için teşekkür etti
Bundan ötürü hepinizden özürdilemek istedim ızgara paneli ve fitil içine geçen cam rüzgarlığının aslında evinizin yanında satılmakta olduğunu farkedemedim Trafik sigortası için de sigortanızı yaptırdığınız kişilerin sizin 1. derece yakınınız olduğu inanın hiç aklıma gelmedi
hepinize teşekkür ederim
admin arkadaşlarımdan rica ediyorum açık konularımı kapatsınlar bir daha bu tarzda paylaşım yapmıyıcam
iyi günler

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serkan bey, yersiz bir alınganlık gösteriyorsunuz. Günümüzde insanlar TC Kimlik Numaralarının bile başkalarının eline geçmesini istemezken sanal ortamlarda istediğiniz bilgilerin verilmesi sizce doğru mu? Size böyle bir teklif yapılsa ne yapardınız? Adresi belli olan bir yer ile sanal ortamda yeri yurdu belli olmadan bu güveni sağlayacak ne gibi bir teminat verebildiniz?? Sorular uzar gider.. ben teşekkür edenlerden biri değilim.. Dikkatimi çekmişti, konuyu tekrar açtığınıza göre dümdük yazayım dedim!

İyi niyetinize istinaden madem böyle bir durum var yakın çevrenizdeki ilgili arkadaşlarla bir araya gelip yüz yüze böyle bir yardımlaşma yapılabilir. O durumda bile ilk defa karşılaştığımız birisi için böyle bir güveni vermek kolay değildir; gözümüz, tanıyan, gören, bilen, referans birini arar..

Sanal ortam; oluşan samimiyet ortamını suistimal etmeye çok müsait, biline!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuların kapatılmasını mı tümden silinmesini mi istiyorsunuz? Ona göre işlem yapacağım...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;561417
Serkan bey, yersiz bir alınganlık gösteriyorsunuz. Günümüzde insanlar TC Kimlik Numaralarının bile başkalarının eline geçmesini istemezken sanal ortamlarda istediğiniz bilgilerin verilmesi sizce doğru mu? Size böyle bir teklif yapılsa ne yapardınız? Adresi belli olan bir yer ile sanal ortamda yeri yurdu belli olmadan bu güveni sağlayacak ne gibi bir teminat verebildiniz?? Sorular uzar gider.. ben teşekkür edenlerden biri değilim.. Dikkatimi çekmişti, konuyu tekrar açtığınıza göre dümdük yazayım dedim!

İyi niyetinize istinaden madem böyle bir durum var yakın çevrenizdeki ilgili arkadaşlarla bir araya gelip yüz yüze böyle bir yardımlaşma yapılabilir. O durumda bile ilk defa karşılaştığımız birisi için böyle bir güveni vermek kolay değildir; gözümüz, tanıyan, gören, bilen, referans birini arar..

Sanal ortam; oluşan samimiyet ortamını suistimal etmeye çok müsait, biline!

Belki de haklısınız sadece herkesi kendim gibi bildiğim için zoruma gitti

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Niye söylediklerimi kişisel olarak algıladınız acaba. Heryerde görüyoruz sizden habersiz arabanız satılmış, yada telefondan bilgileriniz kullanılarak dolandırılmış. Bu güvensizlik ortamı sizin suçunuz değil sonuçta. Gün geçmiyor neler okuyoruz. Forumda yeni olduğunuz ve direkt bu konulara girdiğiniz için ekstra bir soru işareri de oluşabiliyor daha önce aldığınız tepkiler bundan olabilir.
Evet biz bir aileyiz ama insanlar ailesini koruma içgüdüsüne sahiptir. Sizi hedef almadım çünkü kim olduğunuzu bilmiyorum bile sadece genel bir ifade kullandım. Sigortacı akrabanız olabilir hem o kazanır hem biz fakat güven ortamı, arada resmi bir şirket olmadığı sürece bu bilgileri internet ortamında vermemek mantıklı olacaktır.

Forumda sizi de tanıdıkça buranın ne kadaar sıcak bir forum olduğunu anlarsınız. İlk mesajlarınız (niyetiniz iyi olabilir) pazarlama içerikli anlaşılabildiğinden tepki alması normaldir.
Satıyorum arıyorum kısmında bile mesaj yazmak için 50 mesaja ulaşmanız gerekmektedir. Bunlar kişisel değil genel bir olaydır ve empati yaparsanız diğerlerini bilmem ama beni anlayacaksınız. Sizi kırdıysam özür dilerim

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;561420
Konuların kapatılmasını mı tümden silinmesini mi istiyorsunuz? Ona göre işlem yapacağım...

tümden silinsin sizden rica ediyorum

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üye talebi doğrultusunda konular silinmiştir...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sizin konuları takip ediyordum ama cevap gelmemesi ilgilenilmedigi anlamina gelmez.
Hatta sigorta işini ciddi ciddi dusundum ama burasi küçük yer , senelerdir ayni yer yapıyor. Bu sene de ona yaptirmasam yolda falan gorurum şşimdi olmaz.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sergurbuz;561413
Arkadaşlar Tüm Skoda Turkey Forum üyelerinden özürdilerim buranın gerçekten bir yardımlaşma platformu olduğunu düşünerek benim gibi diğer Skoda kullanıcılarına yardımcı olmaktı niyetim
İlk olarak benim gibi herkesin ızgara panellerinde sorun olduğunu düşünerek ızgara paneli yaptırdım ve istedim ki kimse bir dünya para vermesin forum da paylaştım üye arkadaşlarımdan biri benim (ustamda bunlardan çok isteyen varsa ben getirtiyim dedi), tamam dedim bana da getirt yurtdışından getirtiyorum sonuçta senin ustan kazansın tık yok arkadaş sustu
daha sonra bir baktım çoğu Skoda sahibi fitil içine geçen cam rüzgarlığı aramakta Almanya dan yine skoda sahibi olan halamın oğluna durumu anlatıp yardım istedim ben buradan yollarım sorun yok dedi mutlu oldum ve sizlerle paylaştım
Son olarak ta bir arkadaşımın ricası üzerine Trafik Sigortası için bilgi almak adına samimi arkadaşımı aradım fiyat aldım ve arkadaşıma ilettim hemen yaptıralım dedi tamam dedim ama ne bu acele ( %40 hasarsızlık indirimi ile beraber 920 tl fiyat vermişler benim aldığım fiyat ise 560 tl idi) hemen yaptırdık
Skoda Turkey in bir yardımlaşma platformu olduğunu düşündüğüm için hemen bunuda paylaştım ama bu konumada 1 arkadaşım bu zamanda kimse kimseye istediğin bilgileri vermez dedi ve 24-02.2016 tarihi 08:30 itibari ile 2 kişi bu arkadaşa bu yorumu için teşekkür etti
Bundan ötürü hepinizden özürdilemek istedim ızgara paneli ve fitil içine geçen cam rüzgarlığının aslında evinizin yanında satılmakta olduğunu farkedemedim Trafik sigortası için de sigortanızı yaptırdığınız kişilerin sizin 1. derece yakınınız olduğu inanın hiç aklıma gelmedi
hepinize teşekkür ederim
admin arkadaşlarımdan rica ediyorum açık konularımı kapatsınlar bir daha bu tarzda paylaşım yapmıyıcam
iyi günler

o 2 teşekkürden biri benimdi. şahsi fikrimi ve teşekkür etme nedenimi açıklayayım. bütün bunları yardımlaşma amacıyla şimdi olduğu gibi açıklasanız emin olun teşekkür et butonuna basmazdım. kaldı ki yanlış anlamayın lütfen ama türlü türlü dolandırıcılık haberleri görüyoruz, duyuyoruz her gün. şahsen ben sizinle daha önce forum üzerinden yorumlaşmadığım, özel mesaj irtibatı kurmadığım için sizi tanımıyorum. siz de anlayış gösterirsiniz ki güvenemedim. yine de düşünceli tavırlarınız için teşekkür ederim. dediğim gibi tek sıkıntı bunu açıklayıcı şekilde yapsaydınız öyle bir hareket göstermezdim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Serkan Bey biraz yanlis anlasilmalar olmus gibi. Alinganlik gostermenize gerek yok kalbiniz kirilmis olabilir belki ama uyelerimizin (mevzunun gectigi) hepsinin iyi niyetli oldugundan eminim.

Kirginliga darginliga gerek yok tatliya baglamaliyiz diye dusunuyorum :)