škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Swing teyp bluetooth problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zebil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

2011 model Skoda Octavia 1.6 Ambiente aldım. Üzerinde orjinal swing teyp var. Arabada ne usb ne de aux çıkışı var, dolayısıyla müzik için CD dışında tek seçeneğim bluetooth üzerinden dinlemek kaldı. FM Transmitter lerde boş kanal sıkıntısı nedeniyle henüz ona bakmadım.

Şimdi benim teyp de menüye girdiğimde BT-Audio diye bir seçenek çıkıyor. Bunu ON veya OFF yapabiliyorum. Keza PHONE seçeneği de var. Bu da bana teyp içerisinde bluetooth özelliğinin olduğunu düşündürüyor. Ama telefon ile arama yaptığımda bir türlü bulamıyorum. (Telefonu tüm cihazlara gözükür yaptım)

Benim atladığım bir şey mi var. Bu ON seçeneği sonrası "kaydet" vesair bir şey de çıkmadığı için ben direk menüden çıkıyorum, olmuştur diye. Acaba bilgisayar gibi bu seçeneği seçtikten sonra bir yerde kaydet falan mı var? Neden bluetooth u bulamıyor bir türlü?

Selamlar

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=15963]zebil[/MENTION]

Aracınızdaki swing ünite, bt bağlantısını destekler, ancak kendi içerisinde bu donanım yoktur.

bt kanalıyla swing in ses alımı yapması için, ayrı bir bt ünitesinin mevcut olması gereklidir.

Çevrimdışı zebil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün ender elektroniğe uğradım bu teyplerde bluetooth kit yokmuş. Donanımhaberdeki ürün güzel fakat bunun bir de bluetooth lusu olsa çok daha güzel olur. Böylece telefon görüşmeleri de bunun üzerinden yapılabilir. Tavsiye edeceğiniz böyle bir ürün var mı?