škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç içi kamera önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bayadır kameralarla ilgili arastırıyorum hangisine karar verecegimi sasırdım cok marka  ve cesitli ozellikte kameralar var ben 7/24 loop ozelligi olan yani gecede hareket yakalayabilen guvenlik ozellikli ve istenilen anda wifi baglantısı ile arac kamerasını cepten eya internetten izleyebilecegim bir kamera arıyorum ama sonuca ulasamadım bu konuda tecrübeli arkadaslar konusyla ilgili bilgilerini paylasırlarsa sevinirim :)

Çevrimdışı ockucukay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aşağıdaki linkte araç kameraları ile ilgili değerlendirmeler mevcut ve kılavuzluk açısından iyi bir sitedir. İstediğiniz özelliklere göre kameraları buradan sorgulayabilirsiniz.

https://dashcamtalk.com/

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ockucukay;557231
Aşağıdaki linkte araç kameraları ile ilgili değerlendirmeler mevcut ve kılavuzluk açısından iyi bir sitedir. İstediğiniz özelliklere göre kameraları buradan sorgulayabilirsiniz.

https://dashcamtalk.com/

2.sıradaki kamerayı kullanıyorum.gayet memnunum.çakmaklığa direk bağlı 24 saat kayıtta.ışıksız ortamda çekim zayıf(gece karanlığında park halinde)hareket halinde gece/gündüz çok net çekim yapıyor.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bende bir öneri getireyim ama yanlış anlaşılmasın lütfen amacım başka forum reklamı değil ben fordum varken fordclubtr üyesi idim ve hala üyeyim orada olgu die bir kardeşimiz var bu konular hakkında çok ilgili ve bilgili mesela ben kameraların iyi çekim yapsada plak okumakta zorlanıldığını ondan ögredim ve nekadar çekim izledimse hak verdim birde kameralar pilli olduğu için sıcak bölgelerde pil deforme olduğu için kamerada çarpılıyor zamanla onun için KAPASİTÖRLÜ model önem kazandığını öğrendim ve onun verdiği linkten sipariş verdim kendisi özel indirimler alıp bizlerle paylaşır kodları saolsun  herneyse benim kamera nedense 3 aydır gelmedi yada gelemdi ama oğlum takib etti ve haftaya muhtemelen elimizde olacak bu da aslında işime geldi malum araç deiştik  belli olmaz ben onuda verirdim muhtemelen çünkü gizli bağlantı yaptırıyorum hep de.
 herneyse bi inceleyin derim belki fikriniz olur.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı xRayJR

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selam siz hangi modeli sipariş ettiniz ? link var mı ?

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aksiyon kamerası olarak hb nın gönderdiği broşürden keşfettim %60 indirim diyor ama balon gibi geldi yinede ürün fiyatıyla incelenebilir hale geliyor. 300 tl next marka. Çift batarya ve aparatlar veriliyormuş. Eksileri batarya çabuk bitiyormuş ve araç içi aparat çıkmıyormuş.
http://www.hepsiburada.com/next-aee-sd21-silver-aksiyon-kamera-p-OUTNEXTYESD21S

Çevrimdışı unveren55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;558745
arkadaşlar bende bir öneri getireyim ama yanlış anlaşılmasın lütfen amacım başka forum reklamı değil ben fordum varken fordclubtr üyesi idim ve hala üyeyim orada olgu die bir kardeşimiz var bu konular hakkında çok ilgili ve bilgili mesela ben kameraların iyi çekim yapsada plak okumakta zorlanıldığını ondan ögredim ve nekadar çekim izledimse hak verdim birde kameralar pilli olduğu için sıcak bölgelerde pil deforme olduğu için kamerada çarpılıyor zamanla onun için KAPASİTÖRLÜ model önem kazandığını öğrendim ve onun verdiği linkten sipariş verdim kendisi özel indirimler alıp bizlerle paylaşır kodları saolsun  herneyse benim kamera nedense 3 aydır gelmedi yada gelemdi ama oğlum takib etti ve haftaya muhtemelen elimizde olacak bu da aslında işime geldi malum araç deiştik  belli olmaz ben onuda verirdim muhtemelen çünkü gizli bağlantı yaptırıyorum hep de.
 herneyse bi inceleyin derim belki fikriniz olur.

hayrettin beye katılıyorum.olgu erhan bu işin piri.bende onun inceleme yazılarına bakarak aldımşiddetle tavsiye ederim.tr de satılan ürünlerin ucuzları tamamen fos.pahalılarıda çok pahalı.olgu erhan donanım haberde de yazıyor.okumanızı tavsiye ederim.araç içi kamera diye aratırsanız bulabilirsiniz.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Dostlar kameram bu dün geldi bakalım nezaman nasıl taktiririm veya takarim önce ogluma kullanim klvz u çevirtmem gerek tabii dün gece inceledim çözemedim gerci kafamda dagınık hanım hst nde yatıyor. Helw bi o çıksın da kolay  resim de koyarım
Ama resim konusu bu ara sıkintili hizli resim sorunlu bi turlu yukleme yapmiyor.
Yoksa araci aldigimdan beri yaptiklarimi paylasacaktim. Yani olmazsa olmazlarimi
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2016, 23:37:42 Gönderen: muallim45 »
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tapatalkda mesaj düzenleme yapamiyormuyuz acaba
Buldum telde mesaji basili tutuyoruz renk degisiyor üc noktadan tiklayip tarayicida ac diyor ve ordan duzenle diyoruz.
Bu arada fotolar telden olunca büyük olmuş artik bir zahmet el atalım mod lar tşkkr
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2016, 10:21:03 Gönderen: muallim45 »
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Hidex

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.aliexpress.com/item/New-Novatek-1080P-Car-Blue-Rearview-Mirror-Camera-Dvr-Full-HD-Digital-Video-Recorder-With-Two/32410408231.html?spm=2114.13010308.0.60.dwSSt1

Merhabalar. Sizce linkteki kamera nasıl? Bu tarz bir kamera kullanan varsa yorumlarınız benim için değerli.
Mevcut dikiz aynası küçük gibi, bu ayna kamera ile görüş açısını genişleteceğimi umuyorum. Aracımda park sensörü yok, arka kamerayı park sensörü niyetine kullanmak istiyorum. Saygılar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Arkadaşlar gearbest'ten bir kamera almayı düşünüyorum ama olaya hakim değilim. Kaba saba olmasın, kablo kalabalığı oluyor mu bunlarda onu da bilmiyorum. Gece iyi çeksin. Hafıza sorunu olmasın yeter herhalde.

Dikiz aynalı modeller var ama onları düşünmem, zaten karartmalı aynam var onu çıkartmam. Önerileri tartışalım.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
abi a118c diye bir model var, ben araştırmalarım sonucu ona takıldım biraz, sen de bir incele istersen

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9874]touran06[/MENTION]
 Teknoloji danışmanımız ne derler acaba:dede:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı touran06

• Yönetici
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç içi kamerada iki önerim var. Birisi sadece kamera işlevi görsün iyi cekım yapsın diye alınabilir, diğeri de aynı zamanda Android tabanlı olduğu için multımedya vazifesi de görüyor. İkisi arasında görüntü kalitesi xiaomi bır tık daha iyi . "Xiaomi yi" arac kamerası 60dolar aynı zamanda serıt takıp ve carpısma önleme uyarısı var bu ilk seçenek. Diğeri de hyundaı h92, bunda da 4.5 ınc dokunmatık ekran var. Kamerası, özellikle gece çekimleri güzel ve aynı zamanda Android tabanlı bununda fiyatı 70dolar cıvarı. Ben olsam multımedya aracıma lazım olmadığı için daha küçük boyutlu olan xiaomi kamerayı tercih ederdim. Birde xiaomi kamera dediğim gibi bir tık daha iyi görüntü veriyor. İkisinde de sd kart girişi var. Xiaomi kamera 64gb desteklerken hyundaı 32gb destekliyor. Kablo zaten standart sadece cakmaklık bağlantısı var.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi