škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda octavia collesin plus

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmettopuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaslar skoda octavia collesin plus 1.6 arac satin aldim fakat pek bilgim yok arac hakkinda kullanma kilavuzu olan yada arac hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi acaba.

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç için kullanma kılavuzuna ihtiyacınız yok sormak istediğiniz bir şey varsa sorun cevaplayalım. Merak ettikleriniz ne ise tek tek yazın onun dışında motor vs için ihtiyacınız varsa servis kılavuzu temin edebilirsiniz sitede bulunuyor

Çevrimdışı mehmettopuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tesekkur ederim emre bey bu modelde yokus kalkis destegi var mi ayrica sol ayna da sagdaki gibi mi

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teknik olarak pek bilgim yok ama bi ara bende bakmistim araba donanım olarak çok iyi.hafizali koltuktan tutun zenon farlar felan çok dolu bir araba.guzel gunlerde binin.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kalkış destegı yok, collectıon olarak dıger octılerden fazla olarak sunroof, 4 elk cam, kumandalı dıreksıyon, hız sabıtleyıcı, asr, sağ ayna gerı vıtese duyarlı, 3 hafızalı surucu koltugu var, far yıkama sıstemı, merceklı zenon far, maxı dot gostergelı yol bılgı ekranı, el frenı yanında gozluk kabı, kol dayama, 16'' jant var.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/forumdisplay.php?f=24

Buradan baslayarak daha ayrintili bilgilere teknik bolumde kendi modeliniz basligindan ulasabilirsiniz.

Çevrimdışı mehmettopuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaslar yardimci oldugunuz icin sizlere cok  tesekkur ederimm.