škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka koltuk sırt kısmı yatabiliyor mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı latifdindoruk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, bu hafta ev taşıyacağım fakat çoğu eşyaları yenileyerek taşıyorum. Sadece bir gardırop taşıyacağım onu da sökerek götüreceğim. Nakliye 100 tl fiyat istedi 8-10 km yol için. Dedim parçalar tekrar monte ederim. Fakat benim araba ile taşımam için arka koltuk sırtını yatırmam gerekiyor fabia 3'lerde bu özellik var mı?

Varsa nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arka koltuğun sırt minderlerinin üst köşelerinde mandallar var, emniyet kemerinin altında kalıyorlar. Onları kaldırıp koltukları yatırabilirsiniz. Tamamen dümdüz yatmaz ama işinizi görür yine de.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;610074
Arka koltuğun sırt minderlerinin üst köşelerinde mandallar var, emniyet kemerinin altında kalıyorlar. Onları kaldırıp koltukları yatırabilirsiniz. Tamamen dümdüz yatmaz ama işinizi görür yine de.

Combi'lerde arka koltuklar da öne geldiği için dümdüz yatırabiliyorsunuzç Keşke normal Fabia'da da olsaymış. Cam vs. taşırken işe yarıyor baya.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;610104
Combi'lerde arka koltuklar da öne geldiği için dümdüz yatırabiliyorsunuzç Keşke normal Fabia'da da olsaymış. Cam vs. taşırken işe yarıyor baya.

Bu kadar küçük arabanın koltukları tam yatmasa da bir şey değişmez hocam. Arkada bebek koltuğu var, onun yabına iki tane zayıf çocuk bile pturamıyor. Alırken hacmini iyice kontrol etmediğim için o kadar pişmanım ki. Sırf bu küçüklüğü yüzünden arabadan nefret ettim, o derece.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;610155
Bu kadar küçük arabanın koltukları tam yatmasa da bir şey değişmez hocam. Arkada bebek koltuğu var, onun yabına iki tane zayıf çocuk bile pturamıyor. Alırken hacmini iyice kontrol etmediğim için o kadar pişmanım ki. Sırf bu küçüklüğü yüzünden arabadan nefret ettim, o derece.

Ben araç alırken çok inceledim. Fiyat/Performans olarak en makul araç Fabia idi. Egea'nın da fiyatı uygundu, ancak SW ve otomatik vites geç geldi. Bir de euro ncap sonuçları kötü olduğu için Fabia tercihim oldu.

İç hacmi daha geniş araba isteyince de cepten 20-25 bin fazla çıkıyor. Açıkçası o kadar fazla para vermek benim için mantıklı gelmedi.

Çevrimdışı ByNoKTa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;610158
Ben araç alırken çok inceledim. Fiyat/Performans olarak en makul araç Fabia idi. Egea'nın da fiyatı uygundu, ancak SW ve otomatik vites geç geldi. Bir de euro ncap sonuçları kötü olduğu için Fabia tercihim oldu.

İç hacmi daha geniş araba isteyince de cepten 20-25 bin fazla çıkıyor. Açıkçası o kadar fazla para vermek benim için mantıklı gelmedi.

hakıkatten cok kucuk ben aracı alalı bır ay oldu ama pısmanım keske 20 daha verıp yetı alsaydım dıyorum :(

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ByNoKTa;610209
hakıkatten cok kucuk ben aracı alalı bır ay oldu ama pısmanım keske 20 daha verıp yetı alsaydım dıyorum :(

Yeti'nin 1.2 TSI DSG seçeneği olsaydı ben de düşünecektim, ancak Skoda çok pis belirliyor motor seçeneklerini. 1.4 TSI DSG'de bana hem pahalı hem de gereksiz geldi. Bir de bu yıl kasa değiştireceğinden yanaşmadım bile.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeti'de arka koltukların hem arkaları yatıyor, yetmezse ileri doğru kalkıyor, o da yetmezse komple sökülebiliyor.;)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;610242
Yeti'de arka koltukların hem arkaları yatıyor, yetmezse ileri doğru kalkıyor, o da yetmezse komple sökülebiliyor.;)

Benim Combi'de de aynı. Çok iyi bir özellik. Yeti çok güzel araba. Yeni kasayı çok merak ediyorum :)