škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Klima Üfleme Izgarası diyim siz anlayaın yardım lütfen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Picasso;481321
@chemistanbul,
Benim gördüğüm kanatlardan birinin uzun olan pimi kırık,yada farklı bir şeymi var. Eğer o kanatsa ve kırık pim kayıpsa ya aşiağıdaki yöntemle bulacaksınız yada  can çivisinden uygun boda kesecek plastik kısna gelen yerlere 2-3 adet yan keski ile çentik yapıp havya ile ısıtıp dikkatlice kaynatacaksınız sonra konu ettiğim yapıştırı ile hafif bir takviye yapıp aktivatörlr anında donduracaksınız.
Valla kişisel görüşüm parça eksiği yoksa yada metalden tamamlanabilir bir parça ise tamiri yapılmayacak hiçbir şey yoktur. Yeterki elinizde aktivatörlü enaz yapıştırma gücü 1500'lük bir yapıştırıcı ile bazı uygun plastik parçalar, ucu deredur olan 20-30 Watt havya gerekirse galvanizli ince saç, biraz 0.6-8 mm çapında cam çivisi.
En son kazık yediğim serviste bu orta ve yan üfleme kanatlarından 2-3 tane değiştirdiler ve bozukları çöpe attılar. Bu yolla bulup buluşturup o kanatlardan hemide yedekli bulabilirsiniz.

kanatların birinin dediğiniz gibi bi çıkıntısı kırık.ama kanatların hareketi ni sağlayan ana parçadaki kısımda kırık.o sıkıntı sanırım

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
daha önceden araştırmıştım.bulamamıştım.kronik sorun olduğundan bulunca tekrar gündeme getirmek istedim. skopara gelmiş bu ızgaralar. ama sanırım çok rağbet görmez :D
teklisi 153tl
çiftlisi 310 tl
https://onlinesatis.skopar.com/urun-detay/1588-on-gogus-havalandirma-izgarasi---r
https://onlinesatis.skopar.com/urun-detay/1632-on-gogus-havalandirma-izgarasi---orta

alana şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok pahalı yav,

Bendeki şeytan kulağına kurşun daha tık demedi, dördü de sağlam

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim soldaki tek olan bozuldu.Allah tan paneller kaybolmamıştı.açtım içini kenardan yani iç kenardan kapalı konumda yapıştırdım.zaten onu sinüzütüm olduğundan kullanmıyordum.tertemiz kapalı duruyor.diğerlerinide kapadım.kimseyi dokundurtmuyorum :D gerekirse ben açıp kapıyorum :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim dükkanda olucaktı benimkininde 3 tane flapta kırıklık var takıyım bi ara üşenmediğimde :D

sorun havalandırmada değil insanda. adam oraya yuvarlama zımbırtısı koymuş böyle aç kapa diye millet eliyle direk flamlardan kapatmaya çalışınca kırılıyor. sıkıntı kullanıcıda.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde kapılara 75 model reno kapısı gibi muamele edenler var. Kapının içindekiler titredikçe iç organlarım titriyor.

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bana yeni orta ızgara geldi benim sökeceğim orta ızgaranın solu sabit japonladım sağı tamamen sağlam yeniyi takıcam bugün eskisi boşa çıkacak eğer ortanın sağı solada uyuyorsa ihtiyacı olanlarla irtibata geçebiliriz sökünce sola uyarmı deneyeceğim.