škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç alirken verilen hediyeler?

a.L.i · 44 · 13383

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DRİLL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
müşteriler arabayı alırken listeden alsınlar bakın nasıl hedıye verılıyor, butun indirimleri istiyorlar son rakam için bayiler karşı karşıya bırakılıyor, sonrada aksasuar hediyesi :)

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aralık ayında Bursa Sertepeden aldım aracımı, alırken şuan elimizde yok ama ocak ayında gelecek ve bizim hediyemiz dedikleri kauçuk paspasları hala vermediler, telefonla servisi arayıp normal müşteri gibi paspas sorduğumda var gelin alın diyorlar fakat satış temsilcisini arayıp geldi mi paspaslarımız dediğimde "yok efendim daha gelmedi, şu gün gelecek bu gün gelecek" die kıvırıyorlar. 80 bin verip araba alıyoruz 150 liralık paspasın peşinde değilim fakat kendileri verecez dedikleri bir şey için böyle davranmaları terbiyesizlikten başka bir şey değil.. Ben Yalova'da yaşıyorum Bursaya değil de İzmit'e giderim bundan sonra farketmez, arabayı ve servisi bayii soranlara da araba iyi bayi yaramaz gidecekseniz İzmit'e gidin diyorum..

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
son israrlardan sonra koltuk koruma + boya koruma aldim.

Garanti süresini de toplamda 5 yil yada 150.000 km olarak uzattım.

Çevrimdışı TANSU IŞIK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle kazasız belasız iyi günlerde kullanman kısmet olur inşallah bende alalı tam 1 hafta oldu. Bagaj havuzu+paspas+bagaj filesi+buz kazıyıcı verdiler
« Son Düzenleme: 16 Mart 2015, 16:34:01 Gönderen: TANSU IŞIK »

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;502679
son israrlardan sonra koltuk koruma + boya koruma aldim.

Garanti süresini de toplamda 5 yil yada 150.000 km olarak uzattım.

garanti süresini uzatmak için ne kadar verdiniz? bana da mesaj geldi de bu konuda satıcı firmadan hatta arıyorlar bir iki seferdir meşgul olduğumdan cevap  veremedim teklif edilirse fiyat konusunda karşılaştırma yapabilmek için bilmek istedim sizin için sakıncası yoksa...

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TANSU IŞIK;502702
Öncelikle kazasız belasız iyi günlerde kullanman kısmet olur inşallah bende alalı tam 1 hafta oldu. Bagaj havuzu+paspas+bagaj filesi+buz kazıyıcı verdiler

bagaj filesi ve buz kazıyıcı hepsinde var zaten, hayırlı olsun :)

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;502800
garanti süresini uzatmak için ne kadar verdiniz? bana da mesaj geldi de bu konuda satıcı firmadan hatta arıyorlar bir iki seferdir meşgul olduğumdan cevap  veremedim teklif edilirse fiyat konusunda karşılaştırma yapabilmek için bilmek istedim sizin için sakıncası yoksa...

2000 TL verdim ek süre uzatmak icin. Süreyi uzatirsaniz kredi kullanma oranı 0,93 oluyor. Yok uzatmam derseniz 1,02 denn kredi kullaniyorsunuz.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2015 corrida kırmızı elegance tdi dsg + style paket + cam tavan + 2 yıl garanti  64250 tl ye aldım araç 63000 +2 yıl garanti 1250 tl ekstra bi hediye yoktu. üzerinde halı paspas bagaj havuzu  file falan vardı bunlarda zaten üzerinde gelen şeyler diye biliyorum

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;502961
2015 corrida kırmızı elegance tdi dsg + style paket + cam tavan + 2 yıl garanti  64250 tl ye aldım araç 63000 +2 yıl garanti 1250 tl ekstra bi hediye yoktu. üzerinde halı paspas bagaj havuzu  file falan vardı bunlarda zaten üzerinde gelen şeyler diye biliyorum

Ibrahim ne zaman aldın tam olarak. Donanım tamamen aynı.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gorkem5934;512535
Skoda USB anahtarlık + paspas bu kadar verdiler :D

valla ben ekstra  v logolu bi anahtarlık aldım aksesuar bölümünden

Çevrimdışı mstfkndmr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 27 nisan da aracı aldım. Süslü püslü bir hediye kutusu geleceğini şu an ellerinde olmadığını söylediler. Gelince haber edeekermiş. Anaktarlık ruhsat kabı usb gibi bişeyler varış çinde bakalım bekliyoruz. :)

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstfkndmr;512584
Bende 27 nisan da aracı aldım. Süslü püslü bir hediye kutusu geleceğini şu an ellerinde olmadığını söylediler. Gelince haber edeekermiş. Anaktarlık ruhsat kabı usb gibi bişeyler varış çinde bakalım bekliyoruz. :)
ben aracı nisan'ın 6sında aldım. o kutunun kalmadığını bana da söylediler, size göndeririz demişlerdi. gerçi ben göndermeyeceklerini bildikleri için beklentiye girmedim. siz diyince hatırladım bak bunu :)