škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

greenline stepne sorunu çözüldü

evren53 · 26 · 12243

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evren53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba haftasonu aracıma stepne taktırıyorum skoda yeni üretmiş bilginiz olsun

Çevrimdışı lezgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam fiyatı nedir stepnenin ? ben de stepne arıyordum.bu arada stepneyle birlikte kriko ve bijon kolu da veriyorlar mı?

Çevrimdışı evren53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cumartesi yüce otaya gittim 360  tlye takılıyo ancak bağajdan fedakarlık yapıyosun oda benim işime  gtelmedi işin açıkçası greenline lardaki bağajdaki derinlik ortadan  kalkıyo taktırmak istiyosanız bagajı gizleyen bagaç üstü örtücüyü  kaldırırlarsa sorun çözülebilir kriko ve bijon kolu tabiiki setin içinde  var lastiğin etrafına kauçukta koymuşlar ama benim işime gelmedi işin  açıkçası araca off-road sepeti alıp lastiği oraya koycam hemde  orjinalini

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu çakmaklıkla çalışan kompresörlerde işinizi görebilir.sizi rahatlıkla bir lastikçiye götürür diye düşünüyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evren53;393069
cumartesi yüce otaya gittim 360  tlye takılıyo ancak bağajdan fedakarlık yapıyosun oda benim işime  gtelmedi işin açıkçası greenline lardaki bağajdaki derinlik ortadan  kalkıyo taktırmak istiyosanız bagajı gizleyen bagaç üstü örtücüyü  kaldırırlarsa sorun çözülebilir kriko ve bijon kolu tabiiki setin içinde  var lastiğin etrafına kauçukta koymuşlar ama benim işime gelmedi işin  açıkçası araca off-road sepeti alıp lastiği oraya koycam hemde  orjinalini

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-sele-arac-ustu-yuk-tasima-sele-thule-model-90730859/detay/

Bu modeli bende beğendim, zamanını denk getirebilsem düşünüyorum

Çevrimdışı abcdiver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evren53;393069
03 Kasım 2012 tarihinde Servise (And Otomotiv/Ankara) sordum. İnce olan istepne+kriko+bijon anahtarı+boşluğu dolduracak köpük kalıba set olarak 500 TL istediler. Bagajda ne kadar yer kaplayacağını ketiremdiğim için sipari vermedim. Ancak bir sonraki hafta sonu sol arka lastiğim patladı. Lastikçiye zor yetiştim. Sizin sorduğunuz da ince istepne ise yüce'den almak veya iyice araştırmak gerekcek sanırım.

Çevrimdışı evren53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben yücede taktırmak istedim 360 lira dediler bagajdan dolayı vazgeçtim şuan%20 var 285 e takarlar gibi geliyo yüceyi arayıp sormak lazım ankarada neden o kadar fark var onuda anlamış değilim

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Stepneyi bagaja takmayı düşünen var mı hiç içinizde?
Yoksa tek başımamıyım:)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Stepnesiz olmaz yahu, biri gelir lastiği bıçaklar ortada kalıverirsiniz..Bayram arefesinde başıma geldi ordan biliyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı abcdiver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: evren53;409424
Ben yücede taktırmak istedim 360 lira dediler bagajdan dolayı vazgeçtim şuan%20 var 285 e takarlar gibi geliyo yüceyi arayıp sormak lazım ankarada neden o kadar fark var onuda anlamış değilim

Bugün Yüce'nin telefonunu buldum ve yedek parça bölümünü aradım. İstepneyi takım olarak onlar da 500'e satıyorlarmış. Düşük fiyat sadece istepne fiyatı olduğu, içeriği köpük kalıp, kriko ve bijon anahtarı dahil olunca fiyatın arttığını söyledi. Ayrıca size 450'ye bırakayım dedi. Neyse araştırmaya devam. Allaha emanet olun.

Çevrimdışı evren53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İşte skodanın servis ve distiribütörün seviyesizliği ben uğur beyle görüşmüştüm eylül ayında yarın kendim arayacam banada fiyatı 500 derlerse ne söyleyeceğimi çok iyi biliyorum ne yapacağımıda haber veririm size

Çevrimdışı gafur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben katılmıyor lastigin yarıldığını düşünün

Çevrimdışı gafur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
500 tl gibi bir rakam çok bir tane jant fiyatı 50 lt birde lastık alsanız veya kışlık lastik taksanın stepneye kullanılır şehir içinde gerek zaten gerek yok ve yer kaplar şehir dışına çıkacağınız zaman bagaja koyup gidilir diye düşünüyorum diğer ince stepne fiyatı da 250 tl ye ostimde var

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım bende orjinal stepne alacağım. Geçen gün lastiğim patladığı için tamir kitini kullandım ve ilaç bitti. Yeni ilaç 115 lira. Stepne 590 lira. Şu anda lastik ile alakalı beni kurtaracak hiç birşey yok. Hatta moralim çok bozuldu neden stepne yok diye ve Arabayı satmayı bile düşündüm. Şimdi kışlık lastik aldık masraf ettik, ikinci bir masrafı kaldıramadım. Arkadaşlar bana bir moral verin. süspansiyonlar sert diye arabanın göstergesinden ve sağ kapısından sesler gelmee başladı. Hani ışıklara yaklaştığınızda asfaltta boyalı minik yükseltiler olurya, orda bile ses yapıyor. Birde stepne ile alakalı böyle bir durum olunca çok sinirlendim. Scenic ile takası bile düşündüm yani. ne yapacağımız şaşırdım...