škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti greenline kullanıcıları

poyraz · 38 · 10851

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı poyraz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar geçen hafta yeti greenline elegance aldım. Çok beğenerek aldım. Umarım pişman olmam.

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun hocam, kazasız keyifli sürüşler dilerim.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayirli olsun, kazasiz belasiz insallah...arabasini degistirecek biri olarak kullandikca yorumlarinizi bekliyorum....

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar. Bende Yeti Greenline 1.6 TDI Elegance kullanıcısı olarak aranızda bulunmaktayım. Bu hafta siparişi verdik ve önümüzdeki Pazartesi arabayı teslim alacağım inşallah. Bu arabayı, arabamı değiştirme kararı aldıktan sonra yaptığım 2 aylık araştırma-inceleme sonucu aldım. Bir yıl da araştırma yapsam, gene bu arabayı alacaktım. Şu an, fiyat ve kalite olarak (SUV segmentinde) alınabilecek arabaların en iyisi olarak görüyorum. Nissan QQ ve bu araç arasında kalmıştım bir süre. Test sürüşlerinde tamamen Yeti taraftarı oldum ve bu aracı aldım. Herkese sevgi ve saygılarımla. (Bu ara buradaki ilk mesajımı da yazmış bulundum : )

Çevrimdışı poyraz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben de Nissan QQ ile yeti arasında kalmıştım. test edip kalite farkını görünce yetiyi tercih ettim

Çevrimdışı ibrahimyi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende greenline ambition aldım, mükemmel herkese tavsiye ediyorum

Çevrimdışı sessiz yeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım,kısmetse önümüzdeki hafta yeti grenline aracımı teslim alacağım ve şimdiden forma üye oldum ve formdaki paylaşımlarınızı şimdiden takip etmeye başladım...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hepiniz :wlc: arkadaşlar...

Oldukça iyi seçim, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle..

Çevrimdışı sessiz yeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim akif hoca beklemek çok zor bu yetiyi şimdiden çok heyacanlıyım..

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

Aracım greenline elegance. Ön arka paçalık takımı aldım. Orjinal aksesuarı çok seviyorum. cuk diye oturuyor. yalnız araç biraz kirli. yarın temizleyip resim yüklemeye çalışacağım. nasib olursa ön tampon süsünüde alacağım. herkese kazasız belasız sürüşler...

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında pacalik şart! Beyaz Arabayı aldım alali nokta nokta zift lekelerini temizlemeye çalışmaktan anam ağladı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: corova;397368
Aslında pacalik şart! Beyaz Arabayı aldım alali nokta nokta zift lekelerini temizlemeye çalışmaktan anam ağladı.

Zift lekesi için Decabit sprey alın, 10 TL, zifte sıkın yıkama öncesi, bitti gitti

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;397371
Zift lekesi için Decabit sprey alın, 10 TL, zifte sıkın yıkama öncesi, bitti gitti

Cok Tesekkurler, ilk gördüğüm yerden alacağım. Bir de aracı nasıl yıkadığınızi merak ediyorum, Cok kafam karıştı bu konuda. Köpüklu yıkama yapma, fırça kullandirtma, benzinlikte yıkama gibi bir sürü öneri var. Kendim yıkarsam şayet, şampuan ve kova ikilisi yeterli değim mıdır?

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
1 Ekimde bende aranıza katıldım.1000 km.yi devirdim hatta ilk binde istedikleri servis kontrolüne bile bugün gittim.Çok pahalı ve gösterişli araçlardan aşağı kalır yanı yok,bu tespit hemen hemen 10 a yakın çeşitli marka suv satıl alan 20 yıllık bir kullanıcı tarafından yapılıyor.

Suzuki grand vitara 1.9 >
Nissan Qaskai 1.6 >
Kia Sorento 2.5 CRDİ >
Kia sportage 2.0 CRDİ >
Wv Tiguan 1.4 >
Dacia Duster 1.5 >
Land Rover 2.0 >
Skoda Yeti >>>>>>>>>>>
Bunların içinde yakıtta Dusterle aynı fakat Dusterın motoru iyi ancak yol tutuş ve rüzgar sesi iyi değil özellikle işcilik ve malzeme kalitesi çok düşük...Diğerleriyle bir çok yönden + / - yarış edebilir ancak yakıtta hiçbiri Yetiye rakip olamaz.
SATIŞ TEMSİLCİLERİNİN YOK DEDİĞİ ESP ARAÇLARIMIZDA VAR,BAŞKA MARKADA BİR DÜĞME BİLE BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATILIRKEN BUNLARIN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞE YOK DEMELERİNİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.BAGAJ ALTINDAKİ DÖŞEMEDE BULUNAN ETİKETTE 1AT KODU ESP'NİN OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2012, 15:34:06 Gönderen: babakaptan »

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, babakaptan arkadaşın bahsettiği 1000 servis kontrolü benden istemediler. Hatta paspas almaya gittiğimde sordum. Gerek yok dediler. Aracınız bize sevk edildiğinde 2,5 saat kontrol yapıyoruz dediler.

Yakıt konusunda ben pek memnun değilim desem yeridir. Gerçi ben hızlanma etkisini seven bir insanım ama yinede yakıt bana biraz fazla geldi. Birde vites atma göstergesine baktığımız zaman düşük devirde kalıyor araç. Gaza bastığımızda bir titreme oluyor. ne zaman 2000-2200 deviri geçerse o zaman rahatlıyor. Debriyaj bana sert geliyor. hiç sevmediğim renault grubunda debriyaj daha yumuşak. direksiyon bazan yumuşak geliyor. bazen sert geliyor. onu bir türlü anlayamadım. Son olarak yazdan yeni çıkıyoruz. Klima açıkken ilk kalkışlar resmen ölü gibi. Bu tarz sorunlar yaşayan varmı? Sadece bana mı has. Yada fikri olan arkadaş varmı teşekkürler...

Not: Bu arada her ne kadar eksikleri yazsamda bence Yeti birçok arabadan daha yakışıklı. Birde bulunduğum yerde başka yeti görmedim. O ayrı bir keyif...