škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vw CC Columbus Navigasyon (RNS 510) ve Premium Bluetooth Montajı

Cuneyt · 15 · 10091

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Ankarada Vw CC 1.4 TSİ aracıma RNS 510 ve Bluetooth montajı yapıldı. Montajı yapan kişi işçiliğine çok güvendiğim ve VAG grubu araçları avucunun içi gibi bilen Mehmet Ustadır. Önceki aracımda da bir kaç montaj işlemini yapmıştı, ancak fotoğraf ve video çekmek aklıma gelmemişti.

İlk olarak montajı yaptğımız teknik servis ;

Aracımız arzı endam ediyor.

Mehmet Usta montaja başlıyor.

Ön göğüs sökülmüş vaziyette

Mikrofonun konulacağı yer sökülüyor.

Navigaasyon için GPS anteni ve Bluetooth kablosu buradan geçirildi.

Ve montaj tamamlanıyor.

Çevrimdışı erhaneda2

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
cüneyt bey önce hayırlı olsun diyorum. sonra şunu sormadanda edemicem .volksvagen ki dünya genelinde otomobil üzerine sayılı firmalardan biri olarak, müşteri memnuniyetini kayda almıyormu. o canım arabaları bir GPS ve MİKROFON kablosunu takmak için tekrardan bir sürü yer sökülüyor. oraya döşenecek kablonun maliyeti ne kadar olurki  sonuçda 100 binliraya yakın yada üstünde araç satıyorsun bu hizmete değer bence.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın Columbus CC'ye yakışmış. RNS'nin arkasında Bluetooth modül için yeteri kadar boşluk varmıydı?

Bu servisimiz VAGCOM kodlamaları konusunda da iyiyse gidip tanışmak isterim.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2012, 20:33:42 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bende aracıma navıtec dvd-mp3-blutd-geri görüş kamerası,navigasyon vs full özellikteki cihazı montaj dahil 660 tl ye taktımak istiyorum,acaba yerine uyum sağlarmı,kııp dökme olurmu ?Medıa mark taki teknik elemenlar yapıyorlar bu işi,işçilik nasıl bilemiyorum?Cihazı oradan alıp onlar montaj yaparlarsa garanti 2 yıl..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: Cuneyt;412836
Bu da kısa bir montaj videosu ;

http://www.youtube.com/watch?v=v3Hh1_-BqUg&feature=youtu.be
Cüneyt bey hayırlı olsun,kaça maloldu ?İşçilik dahil

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhaneda2;412929
cüneyt bey önce hayırlı olsun diyorum. sonra şunu sormadanda edemicem .volksvagen ki dünya genelinde otomobil üzerine sayılı firmalardan biri olarak, müşteri memnuniyetini kayda almıyormu. o canım arabaları bir GPS ve MİKROFON kablosunu takmak için tekrardan bir sürü yer sökülüyor. oraya döşenecek kablonun maliyeti ne kadar olurki  sonuçda 100 binliraya yakın yada üstünde araç satıyorsun bu hizmete değer bence.

Vw RNS 510 ve Bluetooth'u opsiyon olarak satıyor, fiyatları da çok pahalı. Bu ürünleri fabrika çıkışı alırsanız kablo vs çekmenize gerek yok, hazır olarak geliyor, sonradan dışarıdan temin ederseniz fiyatlar daha uygun oluyor, ancak bu kez de kablo vs, montaj işi ile uğraşmanız gerekiyor.

Bu Vw'nin pazarlama stratejisi, fiyat farklılıştırması yaparak karını maximize etmek istemesi.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;412950
Güle güle kullanın Columbus CC'ye yakışmış. RNS'nin arkasında Bluetooth modül için yeteri kadar boşluk varmıydı?

Bu servisimiz VAGCOM kodlamaları konusunda da iyiyse gidip tanışmak isterim.

Bluetooth cihazının küçük bir kutusu var, montaj yolcu koltuğunun altına yapıldı.

Columbus satılmayınca montajını CC'ye yaptık, tek sorun yeşil yanan göstergeler, o sorun da bu hafta Mehmet Usta tarafından kodlama yapılarak giderilecek, ayrıca yan aynaların da sarı yanan ışıkları beyaz led yapılacak.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İsim : Mehmet Usta (Elektrik- Elektronik)

Cep Tel : 0 535 293 61 14

Vw, Skoda, Seat VAG grubu araçları çok iyi bilen, dürüst ve işinin ehli biridir. Kendisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arkadaşlar, bu telefondan aradığınız takdirde her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz, teşekkürler.

Çevrimdışı harmoni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satılsa da olur, saltılmasa da olur, fiyatını yüksek bulabilirsiniz, evin köşesinde duruyor şimdilik, aç satıcı değilim kısacası.:kro1:

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni bir proje üzerinde çalışıyoruz, araştırmalarım devam ediyor, kısa bir süre sonra Allahın izniyle bu projeyi hayata geçireceğiz, enerjimizi bu işe harcıyoruz, ticari hayatımıza bu proje yön verecek inşallah.

Diğer forumdan sonra bu forumda da artık herhalde yazmayacağız, ama pasif olarak takip ederim. Arkadaşlar yakın bir zamanda Superb II başlığında son mesajımı yazmıştım. Bugün itibariyle de bu forumdaki son mesajımı yazıyorum.

Bu güzide forumda yazıştığım, yazılarından istifade ettiğim herkese saygılar, sevgiler.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Cuneyt;415245
Yeni bir proje üzerinde çalışıyoruz, araştırmalarım devam ediyor, kısa bir süre sonra Allahın izniyle bu projeyi hayata geçireceğiz, enerjimizi bu işe harcıyoruz, ticari hayatımıza bu proje yön verecek inşallah.

Diğer forumdan sonra bu forumda da artık herhalde yazmayacağız, ama pasif olarak takip ederim. Arkadaşlar yakın bir zamanda Superb II başlığında son mesajımı yazmıştım. Bugün itibariyle de bu forumdaki son mesajımı yazıyorum.

Bu güzide forumda yazıştığım, yazılarından istifade ettiğim herkese saygılar, sevgiler.

Cüneyt bey, affınıza sığınarak sormak isterim, donanımhaberde de yazılarınızı noktalamışsınız, burada da noktalıyorsunuz. sebebini merak ettim gerçekten, sizi sinirlendiren yada soğutan nasıl bir olay gerçekleşti de komple vazgeçiyorsunuz forumdan?

merakımı af buyurun, haddime değil farkındayım, sadece ne denli bir olay yüzünden vazgeçtiğinizi çok merak ettim. saygılarımla