škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefon alayım dedim demez olaydım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;412437
5 çıkınca ben bunu üretmiyorlardır diye düşünmüştüm :)

Büyük teknoloji marketlere bak, ellerinde vardır..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: YEKE;412432
arkadaşlar şu yeni gelecek olan nokia lumia 920 konusunda ne düşünüyorsunuz. fiyat 1649 internet olayında aşmış olsada donanımda SIII daha iyi olarak gözüküyor fiyat 1349. ama samsunglarda genel problem her yerde çekmeme problemi yaşaması.

Hangi telefonu begenirseniz saygı duyarım. Zevkler tartışılmaz ama yıllardır samsung kullanan biri olarak ve su anda galaxy serisi telefon kullanarak size cekmeme konusunda katılmıyorum. Çünkü bir problem yaşamadım. Hatta zor çeken yerlerde yanındaki diğer markalardan her zaman biraz daha iyi çekti hep.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben kullanmadım kardeşimde var aradığımda ulaşamıyorum. o aradığında hattan düşüyor. yani ikimizide illet etti bu mesele.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
atrixte türkiyede uygun fiyata verilmesinin sebebi refurbished olabilmesiymiş.ama yinede araştırıyorum büyük ihtimal atrix alacağım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;412539
atrixte türkiyede uygun fiyata verilmesinin sebebi refurbished olabilmesiymiş.ama yinede araştırıyorum büyük ihtimal atrix alacağım.

Güncellemesi yok herhalde ama emin değilim ben, birde dokunmatiği pek iyi değil diyorlar onun haricinde performansı falan çok güzelmiş. İyice bir araştırmak lazım. Edindiğin bilgileri benden de esirgemezsin değil mi :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;412544
Güncellemesi yok herhalde ama emin değilim ben, birde dokunmatiği pek iyi değil diyorlar onun haricinde performansı falan çok güzelmiş. İyice bir araştırmak lazım. Edindiğin bilgileri benden de esirgemezsin değil mi :)

yok yeni ögrendiğim birşey olursa burdan yazarım tabiki.ama o kadar telefona bakınmdım fayda-fiyat oranı en yüksek telefon bence atrix.atrix alırsan birde lapdock alırım kesinlikle.atrixin üretimi durduğu için sıfırıda her zaman bulunmuyor.dönem arasında bulursam alırım büyük ihtimal.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam benim bir tavsiyem atrix almamanız yönünde çünkü android 2.3 kullanması.
Sizinde baktığınız Lg L5 daha iyi bir seçim olacaktır bu durumda.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: porschemurat;412567
Hocam benim bir tavsiyem atrix almamanız yönünde çünkü android 2.3 kullanması.
Sizinde baktığınız Lg L5 daha iyi bir seçim olacaktır bu durumda.

Haklısınız benim de düşündüğüm nokta orası ama bir taraftan da ulen 2 olsa ne olacak 4 olsa ne olacak diye düşünüyorum :) Telefonla haşır neşir olan biri olsam eksikliğini hissederim ama şu anda eksikliğini hissedeceğimi sanmıyorum aslında. Tavsiyeniz aklımda ama araştırmaya devam ediyorum.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;412573
Haklısınız benim de düşündüğüm nokta orası ama bir taraftan da ulen 2 olsa ne olacak 4 olsa ne olacak diye düşünüyorum :) Telefonla haşır neşir olan biri olsam eksikliğini hissederim ama şu anda eksikliğini hissedeceğimi sanmıyorum aslında. Tavsiyeniz aklımda ama araştırmaya devam ediyorum.

bende çok haşır neşir olmadığım için atrix diyorum.eğer çok meraklı birşey olsam android 4 olan birşey alırdım ama kullanmadığım şeye para vermek istemem.bir kaç program çalıştırsa yeter benim içindeçama illakide android 4 olsun derseniz SE xperia arc s de güzel bir seçenek bence tabi fiyatıda artıyor 850 civarı.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teknosaya gittim bugün hepten aklım karıştı :) 30 kadar samsung galaxy çeşiti var herhalde :D Eskiden böyle miydi ya paran varsa 3310 yoksa 5110 alıyordun afili birde kapak taktın mı oh mis :D

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;412576
bende çok haşır neşir olmadığım için atrix diyorum.eğer çok meraklı birşey olsam android 4 olan birşey alırdım ama kullanmadığım şeye para vermek istemem.bir kaç program çalıştırsa yeter benim içindeçama illakide android 4 olsun derseniz SE xperia arc s de güzel bir seçenek bence tabi fiyatıda artıyor 850 civarı.

Uğur bulabildin mi telefonu? Hızlıal.com'da dünden için stoklara gireceği yazıyordu ama hala yok avea kampanyası ile 50 tl. bir indirim de söz konusu oluyor yani 630 TL. gibi bir rakama geliyor. Daha uygun fiyata bulunmaz herhalde.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GÖKHAN06;412810
Uğur bulabildin mi telefonu? Hızlıal.com'da dünden için stoklara gireceği yazıyordu ama hala yok avea kampanyası ile 50 tl. bir indirim de söz konusu oluyor yani 630 TL. gibi bir rakama geliyor. Daha uygun fiyata bulunmaz herhalde.

şuan hepsiburadada wordde 50 tl indirim ve ayrıca taksit olayı var.oradada 630 a geliyor.ben zaten okullar tatile girdiğinde almayı düşünüyorum.atrixin en iyi yanı lapdock takabilecek olmam.aklıma geldikçe araştırıyorum bu atrixi.ilerde problem çıkarıp çıkarmayacağı konusunda daha tam bir bilgi edinemedim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;413349
11 mm çok ince değil ama fiyat makul

İş görür mü abi sence