škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB 3 araçlarınızda telefonu nereye koyuyorsunuz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bloodline

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Önceki Octavia 3 aracımda vitesin önündeki kutuya telefonu kaymayacak şekilde bırakabiliyordum. Fakat SuperB 3 Style aracımda aynı alana çakmak ve USB girişini koydukları için telefon tam sığmıyor. Yolculuk sırasında telefon sağa sola kayıyor. Telefon iPhoneX. Çok büyük bir cihaz da değil.

Ben istiyorum ki USB kablosu takılıyken ve CarPlay' den navigasyon kullanırken telefonu elimin altında sağlam bir yere koyabileyim. Konsoldaki bardak tutucu vs aksesuarları da engellemesin.

Simply Clever sloganıyla reklam yapan Škoda, D segmenti aracında telefon koymak için bir yer bırakmıştır herhalde diye de düşünüyorum bir yandan.

Ben şu an USB kablosunun ucunu biraz dışarı uzatarak kapağı kapatıyorum, telefonu da kapağın üzerine yerleştiriyorum ama cihaz hem sallanıyor hem de USB kablo kapağın kenarına sıkışmak durumunda kalıyor. Bu kullanım uzun vadede kapağın piano black malzemesine ve açma kapama mekanizmasına zarar verebilir diye düşünüyorum.

Sizler bu probleme nasıl çözümler buldunuz ya da nasıl çözüm bulabiliriz, mesela o bölmedeki plastik küllük çıkarılıp Škoda phone box seçeneği taktırılabilir mi? Bunları konuşalım istiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bardaklık kapağının üstüne koyuyorum ben genelde. kapağın yüzeyinden sanırım tel orada hiç oynamıyor.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Eski arabamdan gelme havalandirmaya taktigim aparatı kullanmak zorunda kalıyorum bende. Malum bardaklık özellikle uzun yolda dolu oluyor.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bardaklık kapağının üstü gayet güzel bir yer vitesin önünde ki yere göre ulaşması daha kolay. Tabi araç kullanırken zaten kullanmamak gerek ben Bluetooth ile arabaya bağlanıp herşeyi direksiyon üzerinden kontrol ediyorum. Ya bardaklığa ya da bardaklık kapağının üstüne koyuyorum. Hiç kaymıyor telefon

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bloodline

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

CarPlay kullanmadığım zamanlarda ben de bardaklığın kapağına koyuyorum. Zaten bunlar genelde kısa yolculuklar oluyor ve bardaklık kullanılmıyor. Yalnız USByi takacağım zaman telefonu bir yere sığdıramıyorum :) Kol dayamanın içi de iyi gibi ama oraya koyunca da arabanın içinde kablo geziyor ve koyup alması çok pratik olmuyor.

Keşke öndeki küllük yerine Octaviadaki gibi telefon koyulacak bir aparat yapsalardı.

Peki küllüğü çıkarıp telefon koymak için bir aparat takılabilir mi o kısma?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi