škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda SuperB Gündüz Farı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımdaki gündüz farlarını Sciroccodaki gibi yapmayı düşünüyorum, aracım Bixenon Farlı.

Ancak teknik olarak Sciroccodaki gündüz farları SuperB'e olur mu, yapılabilirliği konusunda bilgim yok,

Skoda SuperB'in gündüz farları bu şekilde yanıyor ;

Scirocconun gündüz farları ise bu şekilde ;

Bu konudan anlayan arkadaşların bilgi ve görüşlerine ihtiyacım var,

Teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Rocco'da gördüğüm gündüz farının ayrı bir modül olduğu, ana farın yanında. BU şekilde olmaz bence.

Ama senin araçtaki P21W ampulüne LEDli güzel seçenekler var, mercek gibi gösterebilecek

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah.

Sizden link isteyecektim ki, onu da göndermişsiniz,

Teşekkürler.

Scirocco konusunu araştırıyorum, "Vw" Yetkili Servisi Elektrik bölümünde çalışan; eli bu tür montaj işlerine yatkın bir akrabam var.

Ona da email attım, o bir inceleyecek yapılıp yapılamayacağı konusunu.

O olur derse Scirocconun ki yapacağız, olmaz ise eğer sizin önerinizi değerlendireceğim,

Ancak bu konuda şöyle bir endişem var ;

Bu takacağımız Gündüz Farı orjinal ile aynı verimi verir mi,

Bu çok önemli benim için, fiyatın ucuz olmasından ziyade kalite ve orjinallik benim için daha önemli.

Bu yönde bir öneriniz olursa bana daha çok yardımcı olacaktır.

Scirocconun Gündüz Farı için link bu ;

http://www.yatego.com/benzinfabrik/p,4bd048f3ba703,4b3cacd8e965b6_1,smd-led-tagfahrlicht-f%C3%BCr-vw-scirocco--tfl-set

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Linkteki ürün zaten doğrudan uyar, ampul yuvasına kadar aynı. Şu anki ampülü söküp yenisini takacaksın, o kadar.

Superb, Octi ve Fabia'da gündüz farı içinde bildiğimiz beyaz stop veya geri lambası ampulü var, P21W kodlu (1156 olarakda bilinir).

Ben mercekli bir montaj yaptıracaksın sandım ta ki linki görene kadar. Ki, mercek bile monte edilebilir, elinden iş gelen biri yapabilir.

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;318087
Linkteki ürün zaten doğrudan uyar, ampul yuvasına kadar aynı. Şu anki ampülü söküp yenisini takacaksın, o kadar.

Superb, Octi ve Fabia'da gündüz farı içinde bildiğimiz beyaz stop veya geri lambası ampulü var, P21W kodlu (1156 olarakda bilinir).

Ben mercekli bir montaj yaptıracaksın sandım ta ki linki görene kadar. Ki, mercek bile monte edilebilir, elinden iş gelen biri yapabilir.

İrfan Bey,

Teşekkürler.

Çevrimdışı RadaR65

• Meraklı Superbci
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cüneyt Bey konunun akıbeti nedir? Bende DRL leri uzun farlara yönlendirmek istiyorum ama VAG da böyle bir bit bulamadım. Sizde durum nedir?