škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Sedan Mı? Rapid Spaceback mı?

guney01 · 43 · 18603

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid'i Rapid yapan sedan kasasıdır, spaceback, fabianın alternatifi olabilir ki Fabia zaten skodanın vitrin modelidir...Yani rapid sedan derim ben...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Frequency;562619
Rapid'i Rapid yapan sedan kasasıdır, spaceback, fabianın alternatifi olabilir ki Fabia zaten skodanın vitrin modelidir...Yani rapid sedan derim ben...

Fabia ve speaceback arasında ciddi diz mesafesi ve bagaj farkı vardır. Ambition donanım dahi fabia ya göre daha doludur. Skoda nın golf ü leon u diyebiliriz boyut olarak. Bagaj ihtiyacı yoksa şık tasarım için speaceback. Bagaj ihtiyaci varsa kesinlikle sedan. Yolculuklar 3 kişi vs yapılacaksa speaceback in koltuğunu yatırır devam edersiniz. Ş.içi sp daha avantajlı.

Çevrimdışı gorkem5934

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Onurhan Kurtulus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşım ,Öncelikle şimdiden hayırlı olsun.Piyasanın sonra

Çevrimdışı Onurhan Kurtulus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurhan Kurtulus;562955
Selam arkadaşım ,Öncelikle Öncelikle şimdiden hayırlı olsun bende Ocak ayında Rapid spaceback kırmızı renk1.2 DSG otomatik şanzıman aracımı aldım Çok doğru bir karar verdigimi düşünüyorum. Polodan sonra Rapid spaceback Golf sınıfında ama Golften daha üstün olduğunu düşündüğüm bir araba Tabii fiyat olarakta golden 10.000 TL daha ucuz yol tutuşu motor performansı ve otomatik şanzıman vites geçişleri çok başarılı bende iki çocuklu bir aile reisi olarak Sedan  yerine Spice Belek modelini tercih ettim doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum size de tavsiyem Spaceback almanizdir.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sedan  ın bagaj hacmi aşırı buyuk geldi bana. Spaceback aldım.

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
Alıntı yapılan: guney01;561755
Evet octavia da var optimal versiyon ama rapidde yon. Rapid spaceback çok hoşuma gitti ama octavianın da adı yeter. Bakalım önce kendi aracımı satayım elime biraz nakit alayım sonra karar vereceğiz artık.

Octavianın en boş paketi ile rapidin en dolu paketi aynı fiyat. Kafamızı yoran bu...

merebalar,Bende 2015 spacback var,fakat sizin bahsettikleriniz bambaşka bişe oktavia c segment rapid ne c ne b segment arada bişe,yani oktavia ile rapidi kıyaslamayın malum oktavia daha geniş bi araç eger imkanınız varsa optimal paket oktavıa alın yoksada Spacbacden şaşmayın

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ara sınıf sedanlar görüntüleri olarak bence hoş değil. sedan olacaksa oktavia olsun. bence rapidin sedanlari pololarin sedanlari vardı eskiden. onlar gibi itici duruyor. tabi zevk meselesi

Çevrimdışı resolute

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Park açısından spaceback daha iyi ancak bana göre görünüş ve bagaj olarak sedan daha iyi.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aralarındaki 2000 tl lik farkın 6000 tl olduğunu görünce şok oldum artık sedanın hiç avantajı kalmamış.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
6000 tl fark koymuşlar en düşük donanım seviyesinde. bence o 6000 tl lik farkı edecek bir durum yok. bagajı maksimum 50-60 litre fazla diye o kar para verilmezzz.

Çevrimdışı erensaat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben fiat puntodan sonra hep sedan araç baktım. Birazcık [emoji4] iri olduğum için hep geniş araç istedim. Babamın ısrarı ile avekte rapidi gördüm bir sedana bir spacebacke baktım.

Şuan 1 aylık 1.0 dsg spaceback sahibiyim.

Bence sedan ona hiç yakışmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı orestia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2 çocuk. İki bebek koltuğu + 2 bebek arabası + vs.vs.v.s mecburen geçene ay sedan sahibi olduk:) aile için sedan süper.