škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni fabia yorumları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
keşke biraz daha bilgi toplasalardı araç hakkında. makyajsızlar 3992 mm makyajlılar 4000 mm.

teşekkürler bu arada. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İç plastiğe vasat demişler..Çoğu c sınıfı araçtan kaliteli iç aksamı fabianın.
Ayrıca Yüceye çok kızıyorum hep orta modeli test ettiriyorlar versinler elegance modeli görürler fabiayı o zaman.ESPninde standart olduğunu görürler..

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;161929
İç plastiğe vasat demişler..Çoğu c sınıfı araçtan kaliteli iç aksamı fabianın.
Ayrıca Yüceye çok kızıyorum hep orta modeli test ettiriyorlar versinler elegance modeli görürler fabiayı o zaman.ESPninde standart olduğunu görürler..

daha aracın uzunluğundan bihaber test ekibinden ne beklersin. :++:

bu arada baz model için söyleyecek olursam, sert plastik kullanılmış arabada ama, tıkırtı problemi hiç yok ve herhangi çapak vs işçilik kusuru ben göremedim detaylı incelememe rağmen. dacia bu konuda çok kötü mesela. airbag boşluğu olan bölümdeki plastiğin keskinliğiyle ekmek doğranır. :D
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2010, 21:30:14 Gönderen: Birkan »

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu testi yapanlar c sınıfı araçlara hiç binmemişler herhalde çünkü fabia c olasına rağmen c-b arasında kalan bir araç bence çünkü arka koltuk mesafesi hiçbir c sınıfı araçta yok ayrıca yakıt olayı da abartılmış, belki kargaya yavrusu kendisine kuzgun gibi gelir anlayışı var bizde ama bence biraz haksızlık yapılmış.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Evet bazda sert plastik var, ben daha memnunum, en azından vinil olanı gibi yırtılma derdi yok, temziliği de daha kolay. 4 yıllık oldu aracım, en küçük tıkırtı yok  :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EsEr;161979
bu testi yapanlar c sınıfı araçlara hiç binmemişler herhalde çünkü fabia c olasına rağmen c-b arasında kalan bir araç bence çünkü arka koltuk mesafesi hiçbir c sınıfı araçta yok ayrıca yakıt olayı da abartılmış, belki kargaya yavrusu kendisine kuzgun gibi gelir anlayışı var bizde ama bence biraz haksızlık yapılmış.

Fabia B sınıfı Abi:ok:

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle