škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaput Filmi

dgn · 11 · 5645

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
malumunuz yaz geldi ve bizde temmuzda yaklaşık bi 6000 km yapacağız ve kaput filmi yaptırmaya karar verdik şehir içinde bile kaputta bir sürü taş izi var.
Yanlız karar veremedim maske mi yoksa kaput filmi mi maske kaba geliyor bana ama yinede yorumlarınız önemli:)
Teşekkürler.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptırın hangisi daha koranuklı oluyorsa şu an bizim kaput delik deşik tarla gibi mübarek :D

Film ne kadar koruma sağlıyor o konuda biraz araştırma yapmak lazım taş vurduğunda sıyırıp altına iz yapmasın?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;120857
Yaptırın hangisi daha koranuklı oluyorsa şu an bizim kaput delik deşik tarla gibi mübarek :D

Film ne kadar koruma sağlıyor o konuda biraz araştırma yapmak lazım taş vurduğunda sıyırıp altına iz yapmasın?

benimde kafam karışık geçen bi arkadaşın leonunun önünde maske vardı bi inceleyeyim dedim taş nası gelmişse maskeyi yırtmış ama kaputa zarar vermemiş film olsaydı dayanırmıydı bilemiyorum

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
golf aracımda vardı kardeşim kafa kafaya bir opel comboya çarpıp onu ikiye katladı golfle filmin altındaki boyada en ufak çizik yoktu. :) hatta kaporta filmsizz yer çizilmiş devamındaki kısımda film zarar görmüş ama altında hiç bir zarar yoktu.

06lkn66

• Ziyaretçi
filmin duruşu çok ince duruyo ama gayet iyi iş görüyo gibi kullananlardan en ufak kötü bi yorum duymadım bizde yaptıracaktık alırken ertelene ertelene kaput haşat oldu taş izleriden bu saatten sonrada bi işe yaramaz diye almadık:D

Çevrimdışı murat11h1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ortalama ne kadara yapıyorlar peki?
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2010, 22:15:46 Gönderen: murat11h1 »
Fabia I 2005 101 Hp Special

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murat11h1;120944
Ortalama ne kadara yapıyorlar peki?

dh de biri 100 tlye yaptırmış ama markasını tam bilmiyor yarın ziebart ı araycam fiyatını yazarım buraya.

Çevrimdışı ilk aşk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.turkiyeotoforum.com/oto/

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ziebartta 300den başlıyor 500 küsüre kadar gidiyor :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;120975
ziebartta 300den başlıyor 500 küsüre kadar gidiyor :)

Aslında ziebartta paketlerden yararlanmak daha mantıklı fiyat olarak ucuza geliyor.

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
filmi sökünce boyada filmli tarafla diger taraf arasında iz yaptığını duymuştum ama kendi gözümle şahit olmadığım için kesin bişey diyemem.