škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeterince sportif mi sizce?

lrfan · 22 · 9203

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence çok güzel :ok:biraz daha büyük olsa duvar kağıdı yaparım:)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bence atletik bir aracın gövdesine sahip değil, bu fabia II lerin sürüş pozisyonu çok yüksek, kapı yüksek, tavan yüksek, içi geniş baya, ufalması lazım, kapı sacına bakın yahu ne kadar yüksek :hanz: böle sportiflik olmaz zaanımca. ön camı çok dik bunların birde, ben kendi aracımdan sonra fabia II nin direksiyonuna geçince ciddi bi yükselme ile karşılaştım, alışmış olduğumdan epey yüksek geldi. burun yeteri kadar sivri değil, geniş.

duruşda agresif değil.

ama yeni her zaman yenidir, iyidir hoştur, güvenlidir, gelişmiştir :)

Kıyaslayın...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
FII'de camların arkaya doğru inceliyor olması hoşuma gidiyor...  :)

Eski kasa vRS kült oldu, onun yeri ayrı...

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski kasa fabialar bana daha güzel görünüyor.

Çevrimdışı Fabia14

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ön ve arka tampon daha farklı olabilirdi Fabia I'deki gibi, farlar siyah tabanlı olsaydı birde çamurluk kısımları normal modellere göre biraz daha çıkıntılı olup geniş lastik taksalar süper olurdu bence :D çokmu şey istedim ne?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka camların küçülmesi benimde hoşuma gidiyor.Ama eski kasalardaki ciddi duruş olmadığı müddetçe çok sportif duramayacak..

Bu fotoda sportif durduğu kesin..Ama karşısına geçtiğinizde yüksek tavan yapısı işi bozuyor.

Ama güzel...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: 06navy;26291
Ön ve arka tampon daha farklı olabilirdi Fabia I'deki gibi, farlar siyah tabanlı olsaydı birde çamurluk kısımları normal modellere göre biraz daha çıkıntılı olup geniş lastik taksalar süper olurdu bence :D çokmu şey istedim ne?

Sen bunu istedin galiba...  :lol:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha öncede söylemiştim,işin içinde birazda göz alışması meselesi var sanırım,bazı arabalara gözün alışması gerekiyor.Fabia 2 güzel hoş araba ama göz alışması gereken bir araba birazda ama her ne kadar göz alışsada bu onu sportifleğe hiçbir zaman Fabia 1'deki kadar yaklaştıracağına pek inanmıyorum.Bazı detaylarındaki çizgiler güzel olabilir ama bu araba baştan tasarlanırken pek sportiflik düşünülerek tasarlanmamış açıkcası.Fabia 1'e sadece güzel bir jant attığın anda direk kimyası değişiyor ama Fabia 2'de jant atsanda o sportifliği yakalayamıyorsun Fabia 1 kadar.Kasa yapısı dar ve yüksek kalıyor,Fabia 1'in önü bugün benim diyen ne arabadan bile hala daha hoş ve spor duruyor.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bakın burda güzel bi olay yakaladım.Dikkat ederseniz Skoda' nın araçlarına kötü diyen olmuyor.Genelde tipini beğenmiyorlar.Herbirisinin segmentinde ağır bir duruşu var.Sportif yapıları yok.Skoda genelde dış dizayna değilde iç dizayn ve genişliğe önem veren bir marka.Bakın çok samimiyetle söylüyorum eğer Skoda bundan sonraki nesil araçlarını sportif dizaynla çıkarsın hiç abartmıyorum en çok satan markadan bile çok satar.Yahu düşünsenize yeşil skoda amblemini bile itici bulan var.Aslında o amblem birkaç ufak değişiklikle komple gümüş renk olarak dizayn edilebilir.Yeşil rengi yine vRS logosunda, disklerde, çeşitli aksesuarlarda kullanabilirler.Sadece otomobilin üstündeki amblemi komple gümüş yapsınlar yeter :) Superb II' nin henüz çizim halinde olan fotolarını görseniz ki birçoğunuz zaten görmüştür '' keşke bu şekilde çıksaydı '' dersiniz.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;26296
Bakın burda güzel bi olay yakaladım.Dikkat ederseniz Skoda' nın araçlarına kötü diyen olmuyor.Genelde tipini beğenmiyorlar.Herbirisinin segmentinde ağır bir duruşu var.Sportif yapıları yok.Skoda genelde dış dizayna değilde iç dizayn ve genişliğe önem veren bir marka.Bakın çok samimiyetle söylüyorum eğer Skoda bundan sonraki nesil araçlarını sportif dizaynla çıkarsın hiç abartmıyorum en çok satan markadan bile çok satar.Yahu düşünsenize yeşil skoda amblemini bile itici bulan var.Aslında o amblem birkaç ufak değişiklikle komple gümüş renk olarak dizayn edilebilir.Yeşil rengi yine vRS logosunda, disklerde, çeşitli aksesuarlarda kullanabilirler.Sadece otomobilin üstündeki amblemi komple gümüş yapsınlar yeter :) Superb II' nin henüz çizim halinde olan fotolarını görseniz ki birçoğunuz zaten görmüştür '' keşke bu şekilde çıksaydı '' dersiniz.

Reklam olmadıktan sonra TR de 3 in 1 derim :)

Sportif pek durmuyor ön tampon biraz uzun ve burunlu olsa daha hoş durur

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iç dizaynı zaten 3.fotodakinin aynısı.Ama dış dizaynıda keşke 3.fotodaki gibi olsaydı :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;26294
Sen bunu istedin galiba...  :lol:

:utan: Bu kadar olmasada dar görünümünü değiştirmek için çumurluk kısmı biraz daha çıkıntılı olabilir, mesela roomster da yukarı doğru daralan bir dizayn olduğundan özellikle arkadan bakınca oturaklı duruyo. Tampon da çamurluklara uyacak şekilde Fabia I RS'deki gibi öne doğru çıkıntılı olsaydı daha güzel olurdu.

Alıntı yapılan: crash;26302
iç dizaynı zaten 3.fotodakinin aynısı.Ama dış dizaynıda keşke 3.fotodaki gibi olsaydı :D

Aynen katılıyorum. Ben yeni kasa SuperB'in en büyük eksikliği havada durması ve tamponlarının kasaya göre çok cılız kalması, verdiğin fotolardaki tamponlar gibi daha büyük ve tok bir dizayn yapılabilirdi.