škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çeki Demiri Takma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam,

Superb'yi alırken Çeki demiri taktırmamıştım.. Ama Bisiklet için taktırmak istiyorum (Tavanda taşıma istemiyorum çünkü sürekli takılı aparatlar çok rüzgar gürültüsü yapıyor).

Sonradan çeki demiri takılabiliyor mu? Takılıyorsa fiyat bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler,

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen bu. Teşekkürler. Takılması için tampon sökülmesini sevmedim.

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hkaydin;554256
Aynen bu. Teşekkürler. Takılması için tampon sökülmesini sevmedim.

Tampon sökülerek yapılan montaj en iyisi. Araca hiç bir zararı yok. Sökülen parçaların saklanması durumunda da geri dönüş mümkün.

Çevrimdışı SuperbCombi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 8 yıldır kullandığım, bundan önceki aracım olan Fiat Punto'nun tavanından hiç sökmediğim Superb'in üzerine ise sadece birşeyler taşıyacağım zaman taktığım Thule Aerobarları kullanmanızı tavsiye ederim. Rüzgar sesi çıkarmaması için aerodinamik bir yapısı var. Ben son derece memnunum. Hem sadece bisiklet değil ihtiyaç halinde arabanızı içine sığmayan birçok şeyi taşıyabilirsiniz. Mesela ben muhtelif zamanlarda inşaat kalasları, raf tahtaları, 2 adet tek kişilik yatak, bebek yatağı, oğlumun elektrikli arabasını, vs, vs birsürü şey taşıdım, 370 litrelik Thule Pacific 100 Roofbox almıştım, bagaja sığdıramadıklarımı yukarıya koyuyordum. Biraz pahalıdır ama bu tip ürünlerde dünyaca tanınmış bir markadır. İncelemenizi tavsiye ederim. Sadece bağlantı ayaklarını değiştirip bundan sonra alacağınız tüm araçlarda kullanabilirsiniz. Karavanınız falan yoksa sadece bunun için çeki demiri taktırmayın arabanıza bence. Umarım yazdıklarım size yardımcı olur. İyi akşamlar dilerim.

« Son Düzenleme: 16 Ocak 2016, 23:03:34 Gönderen: Uğur Akar »

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler. Eski volvo aracımda bunu kullanıyordum zaten. Ancak bu araç sedan olduğu için taşıyıcı barlar yok. Kapılara takılıyor. Ben de en iyisi çeki demiri alayım siye düşündüm aslında.

Çevrimdışı şafak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle