škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

“Çalışır vaziyette Doğan, Şahin ve Toros ile takas olur”

dgn · 15 · 8379

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hj

Zeki Çorumlu Abimiz 1.6 Turbo araca tüp taktırmış ve araç çalışmayınca, servistendeolumlu bir yanıt alamayınca çorumun en işlek yerine çekmiş:D

videosu:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=429506992716

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=1174.0

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erhan görmesin :++: :++:

Ama adamda vardır bir sorun :) İnanmam, versin ben çalıştırayım :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
heralde servis dışında lpg yi takdırdığı için servis garanti dışına çıkardı aracı.

1.6 Turboyu kullananlar redline kullanımda istanbul-ankara arasını 2 depoda alıyorlarmış:D 120 litre:hanz: tdıla Türkiyeyi turlarım:hanz:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yrd. Doç. Dr. Cavit Demiral son model otomobilinin sürekli arıza yapması  üzerine, yaşadıkları karşısında tepkisini farklı bir yolla dile  getirdi. Yeni aldığı otomobilini kentin en işlek ana arterlerinden biri  olan Gazi Caddesi'ne park eden Demiral, aracının camlarına "Lanet olsun.  2 aylık araba, 8 defa servise gitti ama çalışmıyor", "Çalışır vaziyette  Doğan, Şahin ve Toros ile takas olur", "İki aylık araba, 8 defa servise  girdi ama hala çalışmıyor" yazıları astı.

Öğretim görevlisinin bu protestosu vatandaşlardan tarafından da büyük  ilgi gördü. Cadde üzerinde aracın başında toplanan bazı vatandaşlar  yazılara gülüp geçerken, bir kısmının da ellerine aldıkları cep  telefonlarıyla yazıları görüntüledikleri görüldü.

Otomobil sahibi Yrd. Doç. Dr. Cavit Demiral, 1 Temmuz 2010 tarihinde  aracı aldığını belirterek otomobili alırken servis yetkililerinin  otomobilin LPG'ye uyumlu olduğunu ve LPG'nin aracın garantisini  bozmayacağını söylediklerini dile getirdi. Demiral, firmanın tavsiye  ettiği servise giderek otomobiline LPG taktırdığını söyledi.

Son model otomobiline LPG taktırdıktan sonra sorunlar yaşamaya  başladığını ve aracının siboplarının yandığını anlatan Demiral, "Bana  otomobili satan bayi aracı servise dahi kabul etmedi. Hiçbir çözüm  önerisi de getirmeyince kendi kazanacakları 2-3 bin lira için benim 60  bin liramı heba edip verdikleri sözlerin arkasında durmamaları üzerine  çözüm olarak böyle bir protesto ve boykot yöntemini seçtim. Bana hukuki  olarak elinizden ne geliyorsa yapın denildi. Elbetteki onlarda  biliyorlar hukuki olarak
açacağım bir dava en az 2 yıl sürecek. İki yıl sonra 50-60 bin lira  ödemeleri o markaya çok fazla zarar vermeyecek ama benim 50-60 bin liram  2 yıl boyunca bu sokakta yatırmaya gücüm yetmediği için bu davranış  onuruma dokunduğu için onurumu zedelediği için böyle bir protestoya  gittim. Ama sorun çözülünceye kadar protestomu geliştirerek devam  edeceğim" dedi.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok kötü bir durum. o kadar para ver sonra çalışmasın.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu gül gibi arabalar tüp takıyorlar ya gidin dizel alın kardeşim:D gördükçe tepem atıyor:hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizelcisin ya atıp tutmak kolay oluyo :D

55 lt ile bi 550 km gitte gör o zaman :D:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tam 7 sene 1.6 103hp fiat brava kullandık aracın 55litre benzinle daha 320 km ve üzeri gittiğini görmedim:DTüp taktırdıkmı takdırmadık kapının önünde yattı araç:D pişmanmıyız değiliz puntoda onun gibi en baba 350 km gidiyor bir depoyla onada taktırmıycaz:)

Çevrimdışı cnydn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
e be abim madem 60 bin lira senin için o kadar önemli para
ne diye gidip benzin canavarı insignia turbo alıp sonra da lpg taktırırsın alır almaz
al başına belayı şimdi

60 bin tl ye araba alıp lpg taktırmayı benim aklım mantığım almıyor..
Karşılayacak imkanın yoksa al 45bin tl lik araba..

Gazan mübarek olsun tüketicinin zerre hakkı olmadığı bir ülkede uğraş dur şimdi

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;138920
tam 7 sene 1.6 103hp fiat brava kullandık aracın 55litre benzinle daha 320 km ve üzeri gittiğini görmedim:DTüp taktırdıkmı takdırmadık kapının önünde yattı araç:D pişmanmıyız değiliz puntoda onun gibi en baba 350 km gidiyor bir depoyla onada taktırmıycaz:)
zaten fiatın 103 hp lik motorun yakıtına dayanabilen, tüm benzinli motorlara dayanır.

hesabıma göre, fabiayı aldığımız günden bu yana benzinden sadece 300 tl nin üzerinde net kar etmişiz. eski araç: palio 1.6..

fabia şu an 5200 km ye yaklaştı..

düzeltme: yanlış hesaplamışım

fabia ort. 6 lt yaksa, palio 8.5 9 lt ort. en az yakıyordu. ş.içi 12-13 lt gibi abzürt bir tüketimi vardı.

en az 550-600 lira arasında kar mı oluyor yanlış hesaplamadıysam..
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2010, 13:18:49 Gönderen: Birkan »

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi sizde var o zaman sorun en hard kullanımda 500 e düşüyoruz bizim aletle fazla yakıyo sizinkiler :D

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiat mühendisleri de kabul ediyor kadir çok acayip fazla yakıyor 1.6 fiat motoru. :)

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7 sene sömürdü bizi fiat motoru:D ama performasıda çok iyiydi gavurun:D