škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park etme şeklinden psikolojik analiz

trio · 15 · 2643

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok iimis. Ama bazi durumlarda mecbur kalip kotu birskiyoruz.

Mesela bir yandaki abuk birakiyor sen de sigmak icin yamuk giriyosun. Yanindaki senden once cikip giderse sen kotu park etmis oluosun

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;552225
Cok iimis. Ama bazi durumlarda mecbur kalip kotu birskiyoruz.

Mesela bir yandaki abuk birakiyor sen de sigmak icin yamuk giriyosun. Yanindaki senden once cikip giderse sen kotu park etmis oluosun

Hüsnü zan ile yaklaşabilirsek eğer boyle sorunlar olmaz.dediğiniz çok doğru adam direkt laf etmeye başlıyor gördüğüne göre :)

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün hastaneye gittim geldiğimde golfün biri öyle bi yanaşmış ki benim arabaya sağ kapıdan binmek zorunda kaldım tek anlamadığım konu adam arabadan nasıl indi geri çıkarken aynayı katlamak zorunda kaldım vurmasın diye :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;552228
Bugün hastaneye gittim geldiğimde golfün biri öyle bi yanaşmış ki benim arabaya sağ kapıdan binmek zorunda kaldım tek anlamadığım konu adam arabadan nasıl indi geri çıkarken aynayı katlamak zorunda kaldım vurmasın diye :)

Öyle bir "ruh hastası"na ben de denk geldim maalesef. Aynen dediğin gibi; 120 kiloluk atletik bünyemle sağ kapıdan binip sol tarafa geçmem gerekmişti. Ömrümden ömür gitmişti:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;552256
Öyle bir "ruh hastası"na ben de denk geldim maalesef. Aynen dediğin gibi; 120 kiloluk atletik bünyemle sağ kapıdan binip sol tarafa geçmem gerekmişti. Ömrümden ömür gitmişti:)
Şirketteki Jetta' nın sol-ön çamurluğu ezince ben de bir-iki kere o şekilde inip bindim. Gerçekten eziyet yahu!
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi beni bir gözünde canlandırsana o atraksiyonları yaparken:)
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;552262
Abi beni bir gözünde canlandırsana o atraksiyonları yaparken:)
Sus sus! :)
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi park sığırıda bugün benimleydi bu sefer temas var aramızda tam arabayı park ettim stop etmek için bekliyodum arkanın yükseldiğini hissettim ben girerken yanımdaki arabanın şoförü biniyodu geri manevra sırasında ön tamponuyla arka köşeye sürttü benim arabadan yıldırım hızıyla nasıl indim adamı arabadan zorla nasıl indirdim tam ayrıntılı hatırlamıyorum :)

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Binamızın otoparkı büyük yeri geliyor yanıma sıfıra sıfıra koyuyorlar bende binanın arkasına yatay şekilde koyuyorum psikolojikmen hastalık göstergesi ama o kapıların deyip kabortada gamze oluşmasını sevmiyorum

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;552508
Binamızın otoparkı büyük yeri geliyor yanıma sıfıra sıfıra koyuyorlar bende binanın arkasına yatay şekilde koyuyorum psikolojikmen hastalık göstergesi ama o kapıların deyip kabortada gamze oluşmasını sevmiyorum
Arabayı her zaman park ettiğim yerde kapı ile diğer aracın kapısının arasına elimi koyuyorum; elimi koyamayacaksam sol-ön kapı cebindeki bezi katlayıp temas noktasına koyuyorum. "Niye öyle yapıyorsun" dediler. Dedim "kapı vuruğu izinden çok çektim bari başkaları çekmesin. Yazıktır günahtır". Şimdi bakıyorum çoğu kişi aracından inerken benzer şekilde davranıyor. Bir şeyleri değiştirdiysem ne mutlu bana. Herkesin arabasına "gamzesiz kapılar, mutlu sürücüler" şeklinde kartlar iliştirmeyi bile düşünüyorum.:D

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur abi herkes senin gibi ince düşünceli olsa Turkiyede güllük gulistanlik bir ülke olur.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de evin onunde yamuk birakiyorum. Cunku bazilari illa en dibime giriyor. Ya kapi carpiyor ya onlar ya da ben cikma manevrasi yaparken sikinti oluyor.

Bir de 2 tane bayan soforumuz var. Mumkunse onlarin yanina birkamiyorum veya birakacaksam arayi bayaa aciyorum