škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 HGS nereye yapıştırılır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gunes8706

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhabalar aracı alalı 1 ay oldu.Hgs yi alma şansım yeni oldu.Ancak bir sorum olacak.Acaba Hgs orta aynanın siyah noktalı kısmına mı yoksa hemen yanına cama yapıştırmak mı doğrudur.Hgs satan yer siyah noktalı yere yapıştırabilirsiniz dedi.Ancak benim içime sinmedi size sormak istedim.Şimdiden teşekkürler...:)

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gunes8706;602488
Arkadaşlar merhabalar aracı alalı 1 ay oldu.Hgs yi alma şansım yeni oldu.Ancak bir sorum olacak.Acaba Hgs orta aynanın siyah noktalı kısmına mı yoksa hemen yanına cama yapıştırmak mı doğrudur.Hgs satan yer siyah noktalı yere yapıştırabilirsiniz dedi.Ancak benim içime sinmedi size sormak istedim.Şimdiden teşekkürler...:)

Merhaba bence direk cama yapıştırmayın, şöyle altaki gibi bişi alıp aynanın arka tarafında bir yerlere yapıştırabilirsiniz (Sürerken görmeyeceğiniz bir yer daha güzel olur dikkat çekmemesi için).

Bu sayede araba değiştirdiğinizde HGSnizi söküp yeni arabanızda kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gbektas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Ankarada yaşadığımdan HGS'yi sık kullanmadığım için yapıştırmadım, sistem plakadan doğrulama yaptığından hiç yapıştırmıyoruz diyenler olduğundan gerek görmedim açıkçası. Ama yine de İstanbula giderken ön camın sağ ortasındaki otopark fişini yerleştirmek için bulunan şeffaf fleksiglass parçaya tutturdum her ihtimale karşın ve oradan da okudu. Bilginiz olsun

Çevrimdışı airdriver

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://www.hepsiburada.com/autocsi-koyu-renkli-hgs-kab-20410-p-OTCSA20410
Ben bu ürünü alıp noktalı yerin en üst sağ tarafına yapıştırdım, dışarıdan hiç belli olmuyor, okuma ile ilgili bir sıkıntı yok. Ancak yapıştırmadan önce birkaç kere yapıştırmayı düşündüğüm yere elimle etiketi tutarak kontrol etmiştim.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gbektas;602510
Ben Ankarada yaşadığımdan HGS'yi sık kullanmadığım için yapıştırmadım, sistem plakadan doğrulama yaptığından hiç yapıştırmıyoruz diyenler olduğundan gerek görmedim açıkçası.

Benim ki öyle. Eski aracı satarken camından sökemedim, parçalandı gitti. Yeni aracı alınca gittim PTT'ye yenisini alayım diye, oradaki abla gerek yok plakadan okuyor zaten, plaka güncelleyelim yeter dedi. Her geçişte kaçak geçiş diye alarmlar çalıyor ama sonra bakiyeden düşüyor.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ghokun;602501
Merhaba bence direk cama yapıştırmayın, şöyle altaki gibi bişi alıp aynanın arka tarafında bir yerlere yapıştırabilirsiniz (Sürerken görmeyeceğiniz bir yer daha güzel olur dikkat çekmemesi için).

Bu sayede araba değiştirdiğinizde HGSnizi söküp yeni arabanızda kullanabilirsiniz.

HGS'de plaka değişikliği yapılmıyor bildiğim kadarıyla olanı yırtıp yeni çıkartıyorsunuz

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir üstteki mesajda yazdım işte değişiklik yapılabildiğini :)

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;602640
HGS'de plaka değişikliği yapılmıyor bildiğim kadarıyla olanı yırtıp yeni çıkartıyorsunuz

Yapılıyor hocam. PTT den aldıysanız şubeye gitmeniz gerekiyor. Ben ziraatten almıştım, internet şubesinden direk değiştirilebiliyordu.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ghokun;602660
Yapılıyor hocam. PTT den aldıysanız şubeye gitmeniz gerekiyor. Ben ziraatten almıştım, internet şubesinden direk değiştirilebiliyordu.

geçen gün aynı sebepten ptt ye gittiğimizde plaka değişmediğini tekrardan hgs çıkartmamız gerektiğini söylediler bizde yeniden çıkarttık.

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;602668
geçen gün aynı sebepten ptt ye gittiğimizde plaka değişmediğini tekrardan hgs çıkartmamız gerektiğini söylediler bizde yeniden çıkarttık.

İkiside PTT...İkiside oranın memuru...Biri olur diyor, diğeri olmaz diyor...İşini yapan ve yapmayan...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ekizemre1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gunes8706;602488

Gerizekalımısın sen , ne Mal herifsin ya :) Götüne yapıştır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi