škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeniden Merhaba.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı illaedeb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslında ilk aracım olan Skoda'yı 2012'de aldığımdan beri foruma üyeydim lakin hesabıma ulaşamadığımdan ötürü yeni bir nick almak zorunda kaldım.

Farklı konu açmaktansa meramımı direkt burada yazsam umarım problem olmaz. Aracımı satıp yeni bir araç alma niyetindeyim. Benim size danışacağım şey aracı kaç TL'ye satmam konusu. Sahibinden'deki fiyatlara bakıyorum da çok uçuk. 25 24 23 22 bin diye sıralanıyor. Bunların bazıları 68, 75 bg ve hepsi tüplü. O fiyattan alıcı bulacağını da sanmıyorum açıkçası. Ancak aracın piyasanın altına da gitmesini istemem doğrusu. Çünkü benim alacağım ikinci el aracın da fiyatı muhtemelen böyle şişirilmiş olacak.

Aracın özellikleri ise şöyle:
2001 fabia, 1.4 comfort, 101 hp. 167 bin km'de, şeker beyazı. Tüp hiç takılmadı, çok gerek de görmedim yakıtı üzmediği için. 500 liralık da bir hasar kaydı var: Far değişimi.

Yeni araç için kredi de bugün yarın çıkmak üzere. Önerilerinize göre ilana koymayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar çok uçuk olduğu için kimse satamıyor sıkıntıda orda zaten.Sizin aracınız Km si düşük olduğunda 20-21 e satabilirsiniz.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;609988
Fiyatlar çok uçuk olduğu için kimse satamıyor sıkıntıda orda zaten.Sizin aracınız Km si düşük olduğunda 20-21 e satabilirsiniz.

Kanka yok ya 101 lik biraz daha fazla ediyo.

23 civarinda bir fiyati olur sanirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi