škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15000 km bakimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün birkaç yeri aradım Ankara da 1123 lira dediler ve bans çok fazla geldi yakında fiyat alan var mı?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dolar dan fiyatın artması normal dolar bi iniyor bi çıkıyor yüksek fiyattan yaslıyorlar.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam fiyatlar hep bu seviyede, yavaş yavaş bu tutarlara alışmamız gerekiyor ne yazık ki.

Çevrimdışı sonadanalı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu an İzmirden fiyat aldım,Ankara ile aynı fiyat verdiler, 1123 TL, sizin araç manuel mi dsg mi? benim manuel olmasına rağmen aynı fiyat çıktı

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
manuel de bayi servisine gerek yok götür sanayiye. hepimiz dsg den korkumuza servise götürüyoruz zaten

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;648352
manuel de bayi servisine gerek yok götür sanayiye. hepimiz dsg den korkumuza servise götürüyoruz zaten

hocam orijinal denilip muhtemelen orijinal olmayan (görüntüsü bire bir aynı) bir su pompası yüzünden abimdeki manuel tdi golf 7 conta yakmaya kadar giden sorunlar yaşadı. üstüne asıl sorunun egr'den olduğu anlaşıldı bir sürü masraf ettik sonunda satmak zorunda kaldık.

filtre miltre değişimleri tamam ancak sanayideki ustaların çoğu genel geçer sorunlar dışında bilgiye sahip değil. sürekli "şu parçadandır değişmesi lazım" mantığıyla yaklaşıyorlar. hafif bakımlar dışında sanayiye uğramayın bence.

ya da eskiden yetkili serviste çalışıp sonradan kendi dükkanını açan ustalar varmış onları bulmak lazım. yine de parçalar orijinal olmuyor.

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;648358
hocam orijinal denilip muhtemelen orijinal olmayan (görüntüsü bire bir aynı) bir su pompası yüzünden abimdeki manuel tdi golf 7 conta yakmaya kadar giden sorunlar yaşadı. üstüne asıl sorunun egr'den olduğu anlaşıldı bir sürü masraf ettik sonunda satmak zorunda kaldık.

filtre miltre değişimleri tamam ancak sanayideki ustaların çoğu genel geçer sorunlar dışında bilgiye sahip değil. sürekli "şu parçadandır değişmesi lazım" mantığıyla yaklaşıyorlar. hafif bakımlar dışında sanayiye uğramayın bence.

ya da eskiden yetkili serviste çalışıp sonradan kendi dükkanını açan ustalar varmış onları bulmak lazım. yine de parçalar orijinal olmuyor.
dediklerinize kısmen katılıyorum benim aracım manuel peryodik bakım için servisin kapısından geçmiyorum fakat aracım sorun çıkardığında sanayideki ustama güvenemediğim durumlarda kendi şehrimdeki yetkili servise gidip aracı orjinal cihaza bağlatıp arızalara baktırıyorum sonra oradaki ustaların görüşünü alıp sanayide gerekli mudaheleleri yaptırıyorum çoğu zaman aracı bilgisayara bağlattığımda para bile talep etmiyorlar bizim buralardaki servis ustaları yardımcı oluyor sağolsunlar.

Çevrimdışı ozgurcollu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Manuelle otomatik arasında çok far olacağını sanmam çünkü iki araçta da olan şeyler değişiyor. Şuan ne yazık ki kampanya yok 2 yaş ve altı araçlar için bu yüzden böyle yüksek biraz bekleyeceğim kampanya çıksın diye, belki nisan ayında gelir bir kampanya

Çevrimdışı Mytonn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cumartesi günü Özaydınlar'da 2. sene bakımına girdim(2017-DSG-Benzin) Yaş indirimi olduğunu söylediler, 939,09 TL ödedim.

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1.0 TSI DSG için bugün  samsun ve ordudan fiyat aldım 1150 dedi iki serviste. Bir de hız sabitleyici sordum. Samsun takarız ama araca bakmamız lazım dedi. Ordu limitör varsa takamayız dedi.