škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

11.11.2016-Android Auto Yeni Güncelleme Yayınlandı

kavih · 58 · 12606

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Uzun süredir (Mayıs'tan beri) Android Auto güncellemesi yayınlanmıyordu. Geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yayınlandı. Türkiye'de henüz resmi olarak kullanımda olmadığından, diğer kullananlar da varsa benim gibi aşağıdaki linkten indirip telefonundaki uygulamayı güncelleyebilir.

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-0-642-release/

Bu arada, yeni güncellemeyle artık Android Auto'yu desteklemeyen araç modellerinde de telefon ekranı üzerinden kullanılacak bir hâle getirilmiş Android Auto.

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Telefondan indiriyorum yükle diyorum ve yükleme bitince açtığımda google play hizmetleri şuan kullanılmamaktadır diye uyarı alıyorum. Önceden çalışıyordu ama şimdi malesef. Telefon Sony Xperia M5

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı darkknight

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Forumda okumuştum ama yine de yazayım görmeyenler olabilir.Ayarlardan otomatik radyo logosu almayı kapatırsanız kopma,boleronun resetlemesi sorununa çözüm olabilir.2 saatlik bir yolculukta 10 defa koparken bazen geri gelmezken bunu yaptıktan sonra hiç kopmadı.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;598317
Telefondan indiriyorum yükle diyorum ve yükleme bitince açtığımda google play hizmetleri şuan kullanılmamaktadır diye uyarı alıyorum. Önceden çalışıyordu ama şimdi malesef. Telefon Sony Xperia M5

aynı sıkıntı bende de var :(

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;598328
aynı sıkıntı bende de var :(

Arkadaşlar aynı sorun benim Samsung Galaxy S5 telefonumda da oldu dün akşam. İnternetteki araştırmalarım sonucu yabancı bir sitede Ayarlar - Uygulama Yöneticisi - Google Play Hizmetleri ne girerek Güncellemeleri Kaldır (ekranda ... 3 nokta olarak görünen menüden girilecek) kısmından güncellemeleri kaldırıyoruz. Ancak ne olur ne olmaz telefonunuzda ekran kilidi vs. varsa kaldırın(ben öyle yaptım)

Google Play Hizmetlerini tekrar Play Store'dan indirip kurun ve telefonu restart edin. Daha sonra kavih arkadaşımızın paylaştığı linkten telefonunuzun mimarisine uygun (arm, arm64, x86 vs) apk'yı PC'ye indirin ve telefonunuza atıp kurulumunu yapın çalışacaktır.

http://i.hizliresim.com/9g9jNk.png

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende samsun s3 var sırf arabaya bağlamak için rom yükledim 6.0.1 yaptım ama genede olmadı :( htc telefon ile bağlantıların çok iyi sağlandığı söyleniyor.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;598317

android sürümüne göre versiyon değişiyor. son güncellemenin 4 versiyonu çıktı. ben, htc m8'e arm yüklüyorum. diğerleri çalışmıyor. arm64, x86 gibi versiyonlar da var. hangisini yüklemeye çalışıyorsunuz?

Çevrimdışı smmcngs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smmcngs;598460
Samsung Note3 sorunsuz ve stabil çalışıyor.

nasıl bağladığı kısaca anlatır mısın. Biz mi yanlış yapıyoruz acaba :(

Çevrimdışı smmcngs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;598471
nasıl bağladığı kısaca anlatır mısın. Biz mi yanlış yapıyoruz acaba :(

Hem Android Auto'nun hem de Play Müzik'in son apk'larını indirin. Önce Play müzik'i kurun. Apkmirror'da var her ikisi de.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sitede 4 farklı apk versiyonu var. Arch kısmında telefonunuza uygun olan seçeneğin hangisi olduğunu bilmiyorsanız Google Play'den Hardware Info isimli küçük programı indirip Processor sekmesinin içinden kontrol edebilirsiniz.

Çrneğin Note 5 için indirilmesi gereken seçenek: arm64

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 3 deki ekranda mirrior linki extra bir işlem yapmadan kullanabiliyor muyuz ?
iPhone'da nasıl kullanılıyor birde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çözümü buldum biraz masraflı ama değdi. Gidip bir adet iPhone alıyoruz sorun falan kalmıyor [emoji847]

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;599557
Çözümü buldum biraz masraflı ama değdi. Gidip bir adet iPhone alıyoruz sorun falan kalmıyor [emoji847]

carplay daha stabil çalışıyor galiba, ancak menü basitliği anlamında daha zayıf bence android auto'dan.

android auto Google hesabı temelli çalıştığı için çok akıllı. bilgisayarda bir adres aradıysam, android auto arabaya binince direk orayı tek tuşla haritayı başlatacak şekilde gösteriyor mesela. ya da akşam vakti eve gitme seçeneğini önce sunuyor, belli saatlerde belli yerlere sürekli gidilmişse bir süre sonra o teklifle ekranda oluyor.

hâlâ geliştirilebilecek çok şeyi var amma bu haliyle bile çok akıllı çalışıyor android auto. o yüzden car play'e göre çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.

zaten bağlantı problemleri son güncellemelerle büyük oranda aşıldı, stabil çalışıyor.

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hem iPhone hem android cihazı bağlayıp 1 'er gün denedim.Stabil olarak çalışan ve bağlantı sorunu yaşatmayan CarPlay benden geçer not aldı.Eksisi apple harita.Onun dışında gayet güzel.Tepki süresi aynı telefondaki gibi ekranın.Androidauto ise Google haritası ile öne çıkıyor ancak ekran tepkimesi iPhone'un yanından dahi geçmiyor.Son tahlilde kararım iPhone.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi