škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi ve performas rakiplerimiz

MATADOR · 66 · 15787

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
peugeot piyasada ikinci elde en cok deger kaybeden araçlardan biri benim gözümde en son alınacak araç
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2015, 17:19:57 Gönderen: Anatolia »

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zamanin da 50bin tl ye arkadasim sifir 206rc aldi 5 sene sonra 19a satti kazasiz boyasiz acele etmese degerl 23 24 ederdi ama sonuc ortada

Çevrimdışı MetalGri-büyülü

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar , ama bana göre bu segmentte en iyi araba fabia bi kere 1.2 110hp motor seçeneği bence bu kiloya çok iyi bi kaç eksiği şöyle style paketi için ;
Anahtarsız talıştırma var , anahtarsız giriş yok ??
Sonuçta B sınıf bi araba arka ön park sensörleri yok bunlar bence fullünde olması gereken şeyler bence

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ankarada Havalimanı yolunda A6 2.0TDI ile bile baya çekişmiştik. Düzlük kısımda ben önce gaza bastığımdan yavaş yavaş uzamaya başladım 30sn sonra arabalar çıktı ama A6 yetişemedi en son yokuş yukarı ben öndeyken baya bir asılmıştım, 160-170'lere doğru Audi yavaş yavaş yakalamaya başladı.

Yeni S-line A3 1.6TDI DSG denk geldi arkamdaydı (çok da şıktı), arabada 3 kişi olmamıza rağmen A3'e boy boy fark attık, maşallah diyelim.

Fabiayı küçümsemek lazım boyundan büyük işler yapıyor bence :)) Karşılaştırma yapacak olursak Fabianın muadilleri
125-130HP'e kadar C segmenti
150HP'e kadar D segmenti
180HP'e kadar E segmenti
ve bazı büyük SUV'lara kafa tutabiliyoruz :) (eski grand cherokee, range rover, eski x3 vb)

Başka araçlarla deneme şansı bulursam eğer, buraya tekrar yazacağım.

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz geç tepki vermesi dışında performans güzel.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
140lık fiesta güzel gidiyor diyorlar.Fabrika verilerine pek bakmayın:)

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pg 208 gti da 1.6 208 hp 300 nm veriyor :) bence fazla iddialı

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruzgar;564740
Biraz geç tepki vermesi dışında performans güzel.

Merhaba. 8 defa 0-100 denedim. En uzun süresi 9.8 sn idi. 9.4 göremedim fakat en iyisi 9.6 sn idi. Araçta 215/40/17 lastik var.  Kapışmalarda da hiç üzmedi. Çok memnunum.

Çevrimdışı ruzgar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MATADOR;564763
Merhaba. 8 defa 0-100 denedim. En uzun süresi 9.8 sn idi. 9.4 göremedim fakat en iyisi 9.6 sn idi. Araçta 215/40/17 lastik var.  Kapışmalarda da hiç üzmedi. Çok memnunum.

Bu lastiklerle zaten 9.4 göremezsiniz.

Çevrimdışı armada

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruzgar;564793
Bu lastiklerle zaten 9.4 göremezsiniz.

Fabrika verisi 9.6 zaten

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armada;564825
Fabrika verisi 9.6 zaten

https://www.youtube.com/watch?v=drx9b-OkM7g

185'lik lastik olan modellerle 9.4'leri görebilirsiniz.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekomach;563803
Ankarada Havalimanı yolunda A6 2.0TDI ile bile baya çekişmiştik. Düzlük kısımda ben önce gaza bastığımdan yavaş yavaş uzamaya başladım 30sn sonra arabalar çıktı ama A6 yetişemedi en son yokuş yukarı ben öndeyken baya bir asılmıştım, 160-170'lere doğru Audi yavaş yavaş yakalamaya başladı.

Yeni S-line A3 1.6TDI DSG denk geldi arkamdaydı (çok da şıktı), arabada 3 kişi olmamıza rağmen A3'e boy boy fark attık, maşallah diyelim.

Fabiayı küçümsemek lazım boyundan büyük işler yapıyor bence :)) Karşılaştırma yapacak olursak Fabianın muadilleri
125-130HP'e kadar C segmenti
150HP'e kadar D segmenti
180HP'e kadar E segmenti
ve bazı büyük SUV'lara kafa tutabiliyoruz :) (eski grand cherokee, range rover, eski x3 vb)

Başka araçlarla deneme şansı bulursam eğer, buraya tekrar yazacağım.

E bir bulusma sonrasi rolling nighta bekleriz. Ankara ekibinde disinize gore rakip cok :)

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;564841
E bir bulusma sonrasi rolling nighta bekleriz. Ankara ekibinde disinize gore rakip cok :)

Neden olmasın :))

Çevrimdışı Oswald

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Haftasonu 1.2 tsi fabia'ma yazılım attırarak 130bg 220nm değerlerine sahip oldum :)
istanbul izmit arası deneme yapayım dedim 177bg'lik hundai tucson ile uzun süre kapıştık 200km/h hıza kadar ara açılmadı 210-215 km/h hızlarda tucson yavaş yavaş aynadan kaybolmaya başladı :)
70-200 denemesi yaptım leon fr ile 170km/h'ye kadar kafa kafayaydık 170den sonra geçmeye başladı beni :(
genel itibariyle performansından çok memnunum istanbul izmit dip gaz ortalamam 8.3 litre

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekomach;565150
Neden olmasın :))

Ilk ankara bulusmasina bekliyorum :)