škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kışlıklar için jant

trio · 5 · 2961

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba kışlık lastiklerim için Çelik Jant ( teneke jant ) almak istiyorum bende hafif alaşımlı jant var araçta sanırım 5x100 benim jantların bijonları çelik jantlara ( teneke jantlara ) uyar mı kışlıkları takarken lastikleri sök tak yapmak istemiyorum direk jantlarla sök tak yapacağım. Yalıklar Hafif alaşımlı kışlıklar Çelik Jant ( Teneke Jant ) olacak kapak takarım.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2015, 19:07:12 Gönderen: trio »

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben şu anda dediğiniz gibi kullanıyorum. 2 jantın bijonları farklı. kara jantların bijonları daha kısa. bijonları değiştirtmeyi unutmuştum geçen kış değiştirirken. özellikle arka lastiklerin bijonları direk kampanaya sürtmüştü. o yüzden aldığınız kara jantlara uygun bijon almanızda fayda var

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
5x100 14 jant bizim araçların ölçüleri. Benimde yaz kış jant lastik takımım ayrı ayrı.
Polo dan çıkma jantlar bizim araçlara oluyor ölçüler aynı bijonlar oluyor degişme gerekmiyor diye biliyorum ben 2 yıl önce sıfır polodan çıkma 4 adet aldım kışın kullanıyorum tavsiye ederim attıgım linkdekinin aynısı.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-orjinal-voswogen-polo-janti-219978334/detay
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2015, 09:15:09 Gönderen: maviselx »

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maviselx;548182
5x100 14 jant bizim araçların ölçüleri. Benimde yaz kış jant lastik takımım ayrı ayrı.
Polo dan çıkma jantlar bizim araçlara oluyor ölçüler aynı bijonlar oluyor degişme gerekmiyor diye biliyorum ben 2 yıl önce sıfır polodan çıkma 4 adet aldım kışın kullanıyorum tavsiye ederim attıgım linkdekinin aynısı.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-orjinal-voswogen-polo-janti-219978334/detay

kapaklar da orjinalse hiçbirşey değil. burda yada diğer forumda biri, sadece kapakların tanesi 50 lira mı ne istiyordu

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;548312
kapaklar da orjinalse hiçbirşey değil. burda yada diğer forumda biri, sadece kapakların tanesi 50 lira mı ne istiyordu

Evet kapak fantazisi yapan var öyle ama bu işle uğraşan yada hakiki satıcı hakkı neyse onu isteyen ilandaki fiyatlara jant kapak veriyor ben  ilanda yazan fiyattan biraz daha uygun almıştım takımını o zmnlar çoktan amorti etti kendinide.