škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti'den yeni kareler...

lrfan · 50 · 18441

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen subaruyla konustum forester için 78-79 bin tl fiyat verdiler 70-72 olursa yetinin 2.0 TDI elegance ı onu düşünücem bakalım senden bilgileri bekliyorum motor konusunda özellikle CR mi değil mi yakıt verileri tork performans vs detaylı foto özellikle arka bölümden boyum 1.86 felan önde kendime göre ayarladımda arkadaki rahat olması lazım onuda bir test edersen sevinirim

Hadi hayırlı yolculuklar sana:D

Çevrimdışı emr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;20958
geçen subaruyla konustum forester için 78-79 bin tl fiyat verdiler 70-72 olursa yetinin 2.0 TDI elegance ı onu düşünücem bakalım senden bilgileri bekliyorum motor konusunda özellikle CR mi değil mi yakıt verileri tork performans vs detaylı foto özellikle arka bölümden boyum 1.86 felan önde kendime göre ayarladımda arkadaki rahat olması lazım onuda bir test edersen sevinirim

Hadi hayırlı yolculuklar sana:D

motor secenekleri belli hocam
benzinli
•   1.2 lt TSI 105 hp (4x2)
 •   1.8 lt TSI 160 hp (4x4)

Diesel
 •   2.0lt TDI CR 110hp ( 4x2, 4x4)
 •   2.0lt TDI CR 140hp (4x4)-------benim tahminim bu motor 60bin tl den başlar
 •   2.0lt TDI CR 170hp (4x4)

arka kısma gelince roomster la aynı hocam bizden önce giden yüce motordan satış müdürü ve marka sorumlusu gitti anlattıkları bunlar ön kaput cok geniş camurluktan itibaren roomster - octavia kadar genişliği var zaten ön torpido octavia direksiyon superb arka kısım o koltukların sökülüp takılması ileri geri aynı roomster gibi yani octavia roomster superb fabia alıp 4x4 yapıp biraz kasada oynayıp yeti demişler :))

yani tüm modellerin en iyi yanlarını almışlar bu araçtan beklentimiz iyi derecede. iç genişlik ve bagaj konusunda bizim skoda da bagaj sorunumuz yok cok şükür :D iç genişlikte bi okadar ferah olur hocam

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 2.0 170 düşünüyorum full olarak tek şüphem arka kısım ve başımın tavana değmemesi önemli benim için şu an octi 1.8T var onda rahatım arka genişlikte tatminkar denebilir en az o kadar geniş olmalı arka kısım

Çevrimdışı emr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
anladım senin için daha dikkatli inceliycem aracı :) belki başka ülkeden bi uzun boylu bi bayiyi bulurum otururum içine bakarız :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emr;20966
anladım senin için daha dikkatli inceliycem aracı :) belki başka ülkeden bi uzun boylu bi bayiyi bulurum otururum içine bakarız :D

valla süper olur 2000 kasımdan beri skodacıyım hala kullnıyorum bu arabayı benle beraber 9 sene geçirdi 172 bin km de yol yaptı sağlam araba ama sorunlar çıkarmaya başladı son zamanlarda allah nasip ederse seneye değiştirmeyi düşünüyorum aracımı

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Pour info    

Comme sur la GTI.....

Pas fan du bi-ton    

Ils aiment les détails chez Challenges Auto

Pour les nains?    

Oh l'hypocrisie!

Ca sert à quoi?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İpod girişini beğendim.Bu demek oluyorki teyp üzerinden şarkı değiştirebileceğiz :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Bu araba gözüme git gide daha muhteşem görünmeye başladı :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Camlar çok ufak bana göre o cüssede cılız kalıyor kördüğüme görede arka tarafıda darz biraz

Çevrimdışı emr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar lansmandan geri döndüm cok güzel bi organizasyonla tanıttılar araç cok güzel ve gercekten şunu diyebilirmki cok cok kaliteli işçiliği cok üstün bi araç okaadar arazi koşullarında okadar hor kullanlar oldu bi yerinden ses gelmedi ya bu yüzden gercekten skoda yı burdanda tebrik etmek lazım

araca gelince araç cok yüksek değil yerden yüksek ama tavan yüksek değil yani bi choreke gibi değil basık ve yayvan bi tarzı var ön burun cok geniş ön ve arka diz mesafeleri cok iyi roomster dan iyi yani bagajda roomsterla aynı ama iç torpido kullandığı malzemeler gercekten cok kaliteli tavan baş mesafeside gayet iyi bunu uzun boylular için söylüyorum yani şöyle içi hakkında diyim roomsterdan az kapaca büyük

motorlara gelince ben 1.2 tsi 105hp dsg şanzuman 4x2 - 1.8 tsi 160hp 4x4 - 2.0 tdi 170 ama commanrail 4x4 dizeli kullandım

1.2 tsi dsg gercekten mükemmel gider mi diye düşünenler gelince bi test etsinler görsünler yani otomatik olmasına rağmen şaşırtıcı performans var 2.0 dizele gelince commarail cok güzel motor sesi yok cok sakin vede mükemmel bi güc var 4x4 özelliğine gelince araç audi gibi quatro gibi simetrik 4x4 belli limitten sonra devre dışı kalıyor buda yakıtı düşürüyor ve binek otomobil gibi keyif veriyor.

off road tuşu var bastığınızda aşağı yukarı aracı kontrollü bi şekilde iniş ve yokuş cıkışı yaptırıyor aynı land rover gibi arazide cok iyi gidiyor

şuan aklıma gelenler bunlar sizin sorunuzlarınızla daha ii cvplarım ii akşamlar
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2009, 22:29:47 Gönderen: emr »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkürler, böyle bir arac icin, 1,2 motor performansına sasırdım dogrusu, vergiside düsük olur bunun, :-)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne zaman gelecek bu araç ya :) Bu arada geçen peugeot bayinde 4007 inceledim.Aracın içi çok şık ve kaliteli duruyor.Ama sonra malzeme kalitesine bi bakayım dedim.Aman Allah' ım o da ne ? Resmen bildiğimiz sert plastikten ön konsol yapmışlar.Skoda o malzemeyi fabianın torpido kapağının üstünde kullanıyor.O araç 15-20 binden sonra takırtı tukurtudan geçilmez.Sanırım bunda 4007' nin mitsubishi outlander ile aynı platformu ve iç mekanı kullanmasının bir nedeni olarak görebiliriz.Bildiğimiz gibi japon arabalarında sert plastik kullanırlar.Ben peugeotda ilk defa bu kadar dandik bi malzeme kalitesi kullanıdlığını görüyorum.3008' de baktım mesela oldukça yumuşak malzmeden yapmışlar konsolu.Yeti' de jeep olduğu için aklıma geldi yazayım dedim :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde 1.8 TSI DSG 55.000 civarı olursa düşünebilirim Yeti' yi.SuperB 1.4 TSI almamda gider Yeti alırım.En azından jeep' e binmedik demeyiz :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...