škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kia Trackster

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.flickr.com/photos/kiamotorsworldwide/6843595219/in/set-72157629236797257/

Arkadaşlar resimleri ekleyemedim ama linkden bakabiirisiniz.
Benim cok hoşuma gitti Kia güzel işler yapmaya başladı.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kia tasarım konusunda kendini çok geliştirdi, buda değişik bir konsept olmuş ama Trackster demişler ama hangi sınıf araç belli değil. :)

Kia Trackster by Kia Snap, on Flickr

Flickr fotoğraf paylaşmak için share kısmındaki linki yapıştırmanız yeterli.

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;321159
Kia tasarım konusunda kendini çok geliştirdi, buda değişik bir konsept olmuş ama Trackster demişler ama hangi sınıf araç belli değil. :)

Kia Trackster by Kia Snap, on Flickr

Flickr fotoğraf paylaşmak için share kısmındaki linki yapıştırmanız yeterli.

teşekkür ederim ben şirket pc den bağlandığım içi yapamadım.
Bu araç sınıf olarak sanırım mini cooper coutryman a rakip olabiliri dicem ama 3 kapılık bir araç.
Ama cok hoşuma gitti bu halde TR ye gelsin fiyatlarıda makul olursa liste aşı yaparım ben bu araçı..

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Consept Model Herhalde Bu , İçi Çok Şık Olmuş Ama :)

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araç türk otomobil kullanıcılarına biraz fazla gelir. En klasik cümle şöyle başlar. Buna bu kadar para vereceğime gider XXX alırım.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tabteam;321231
Bu araç türk otomobil kullanıcılarına biraz fazla gelir. En klasik cümle şöyle başlar. Buna bu kadar para vereceğime gider XXX alırım.

Heh Hocam İçimi Okudunuz :) :favo1:  Türk Kullancıları İçin Belirli Markalar Vardır , Şahine Falan O Markaların Logosunu Yapıştır 1 Sene Sırada Beklenir :D ( Şahini Küçümsemek İçin Söylemedim Sadece Geçmişten Örnek İçin )

İşimden Dolayı Yurtdışında Yaşamam Durumum Var Amerikaya Gidersem Alacagım İlk Araç Hyundai Equus Olacak. Neden Başka Arabalar Varken Buna Biniyorsun Diye Soran Olacaktır. Böyle Bir Aracı Sadece Belirli Markaların Yapamayacagını Göstermek İçin :ok: