škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

müşteri memnuniyeti

YEKE · 5 · 2532

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yarın saat 11'de müşteri memnuniyeti için bana gelip bir görüşme yapacaklar. superbci arkadaşlar sıkıntınızın olduğu birşey varsa arabanızda yazarsanız sevinirim. en azından bana bir fikir verme açısından. teşekkürler.

ilk sıkıntı benden:
-direksiyondaki volume düğmesi çarpınca ses yükseliyor.
-arka koltuk ortasında paspas olmaması.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kauçuk paspasların kırem renginin neden olmayışını sorar mısın hocam :)

Çevrimdışı um_bar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim arabam superb Elegance 2012. Sıfır araçlardaki orjinal ecza dolabı, yangın söndürme aleti gibi birçok ürün neden bize verilmiyor. Serivslerin bunları alıp daha sonra muhtemelen bize tekrar satmalarına neden gözyumuluyor. Hatta aracı satan yetkili servisler bu ürünleri koymak için depoları bile var. Teşekkürler hocam.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
görüşmeye gelen firma skoda tarafından araştırma yapmak için tutulmuş. size araba ile ilgili her türlü şeyi soruyorlar. performans; konfor; niçin tercih ettiniz; hoşunuza giden gitmeyen; servis ve bayi hakkında sorular vs. vs. kendiminkilerle birlikte site içindeki arkadaşların sıkıntılarımızıda söyledim. aşağı yukarı yarım saat sürdü.

krem paspasları söyledim. ümit sen geç yazmışsın olmadı kusura bakma. bana ilk yardım çantası verdiler. yangın söndürücü verilmedi.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;380768
görüşmeye gelen firma skoda tarafından araştırma yapmak için tutulmuş. size araba ile ilgili her türlü şeyi soruyorlar. performans; konfor; niçin tercih ettiniz; hoşunuza giden gitmeyen; servis ve bayi hakkında sorular vs. vs. kendiminkilerle birlikte site içindeki arkadaşların sıkıntılarımızıda söyledim. aşağı yukarı yarım saat sürdü.

krem paspasları söyledim. ümit sen geç yazmışsın olmadı kusura bakma. bana ilk yardım çantası verdiler. yangın söndürücü verilmedi.

dostum teşekkür ederim