škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Toyota benim için bitmiştir artık !!!

osiiso · 95 · 25722

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok sağolun arkadaşlar, samimiyetinize inanıyorum, umarım hatalarının farkına varırlar :)
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

"2007 Corolla 1.6 MMT Xenon+VSC"

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
osman hocam gecmis olsun kendi hatalarini baskalarinin uzerine yikmaya alismislar artik oyle bi hale getirdililerki arabayi sanayiyemi yoksa savasami gidiyoruz sasirdim hele birde sessiz kalinca hocam allah yardimciniz olsun elimden gelecek birsey olursa hazirim hocam.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Osman abi şimdi sana Japonca bilen biri lazım ya da belki üniye öğrenci değişimiyle gelen Japon öğrenci filan vardır.
Sen yıldıkça biz gazlıycaz merak etme :)
Tabi bir de mekanizmanın o haliyle fotoğrafları lazım.

Çevrimdışı disq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Japonca bilen birine gerek yok, Toyota'nın Avrupa (ya da EMEA, ya da MEA?) merkezine ingilizce bir e-posta atabilirsin... Tabi fotoğraflarla desteklemiş sert bir mail atman gerekiyor. İşe yarar mı onu bilmiyorum, belli olmuyor böyle şeyler.

MNG'nin beceriksizliği yüzünden havalimanından ofise yavaş ulaşan/ulaşamayan FedEx pakedi için FedEx avrupa'ya mail atmıştım, Türkiye'den cevap gelmişti (mailimi forward etmişler) boş özür dilemişlerdi, ama tabi ki sistemlerini ve akışlarını düzeltmediler halen daha FedEx paketleri en az 1 gün geç getiriyor (UPS paketlerine göre) ve problem de paket Türkiye'ye girerken ve girdikten sonra başlıyor yani suçlu olan MNG. Yani her zaman bir maille de düzelmeyebiliyor, malesef.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi sen Skoda alsaydın herhalde çoktan satmıştın aracını :) Önemli olan güzel servisin denk gelmesi, araştırmak tek çaresi.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Küçük şehirde yaşamın dezavantajı bu olsa gerek, toplamda zaten 3-5 tane servis var :o
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ALi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
iste o 3 5 tane servisde insani arabadan sogutuyor.1 tane olsun arslan olsun.

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALi;397739
iste o 3 5 tane servisde insani arabadan sogutuyor.1 tane olsun arslan olsun.

Sormayın ya, belki özünde bu dünya için sıradan bir hadise ama insanı aracından soğutuyor resmen, tam arabamla barıştık herşey yoluna girdi, artık binip tadını çıkarıcam derken pat diye böyle hadiseler çıkıyor :(
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam üzüldüm ama boşver sıkma canını yalancının mumu yatsıya kadar demişler onlarda ettiklerini bulurlar elbet.sen arkadaşlarında dediği gibi servisi değiştir uzak olsun temiz olsun trabzon sana ne kadar?

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;397745
hocam üzüldüm ama boşver sıkma canını yalancının mumu yatsıya kadar demişler onlarda ettiklerini bulurlar elbet.sen arkadaşlarında dediği gibi servisi değiştir uzak olsun temiz olsun trabzon sana ne kadar?

Sağol kardeş, Trabzon 10-12 saat sürer, bişi değil :)

Bugün Honda'ya gittim, Honda servis müdürü toyotanın eski servis kabul çalışanıydı, tanışıklığımız vardı, beni görünce baya bir mutlu oldu, muhabbet ettik anlattım başıma gelenleri, hocam bundan sonra başka yere gitmek yok, elimden ne gelirse yaparım sizin için dedi, sağolsun bundan sonra bakımları ve far yıkamayı Honda servisinde yaptırırım herhalde, motor, boya ve kaporta ustasını da ayrılırken Hondaya götürmüş, şimdilik böyle biryer buldum bakalım :)
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu gece rüyamda sıfır toyota alıyordum, demek ki hakkaten rüyalar tersine çıkıyormuş :++:

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Hocam çok çok geçmiş olsun siz kendinizi üzmeyin onları üzün zaten bir tanıdık bulmuşsunuz honda servisinde onlardan bilir kişi raporu alın ve çevre illlerdeki toyota servislerinden de bilir kişi alıp avukatınızın yanına gidin bence hiç ihmal etmeyin bu konuyu. Mahkeme bu işi elbet çözecektir.

Sizin için örnek bir karar: http://gundem.milliyet.com.tr/ayip-mal-davasini-kazandi/gundem/gundemdetay/04.07.2012/1562542/default.htm

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çin işkencesine maruz kalmak istiyorsan
sinir stres olmak istiyorsan,işkencelerden işkence beğenmek istiyorsan kendini yüce Türk adeletinin kollarına teslim edebilirsin.tecrübe konuşuyor.2 yıl önceki kazamın sonucu hala devam ediyor ne zaman sonuçlanacağıda belli değil.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;397881
bu gece rüyamda sıfır toyota alıyordum, demek ki hakkaten rüyalar tersine çıkıyormuş :++:

Yakışır Köksal'ım :ok:

bir de rüyanda kafana göre bir servis bulursan on numara olur :kiki:
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osiiso;397224
toyota müşterilerinin bakım sonrası araçlarındaki kusurları servise mal edip yaptırmaya çalıştıklarını,
hatta benimde aynı şeyi yapmaya çalıştığımı ima eden nezaketten uzak,
kırıcı, aşağılayıcı ifadeler kullandı ve bu durum beni derinden yaraladı,
kendimi o ortamda çok kötü hissetim.

Sanki Toyota servisinde değil de sanayide herhangi bir eğitimsiz bir ustanın karşısında gibi hissettim.

Sonra aracımı dışarda bir ustaya götürdüm,
ve o an anladımki bi şekilde aracımın tamponu sökülüp takılırken
Far yıkama motoru su çıkışı kırılmış
ve yerine vida takılmış, hatta vida motorun pervanesinin dönmesini engellemiş ve motor yanmış.
Şu an far yıkama sistemim çalışmıyor. Bir de yapıştırıcı iran değil hızlı sprey yapıştırıcısıymış.

osman dayı,memleketimizin hali budur,eden bulur diyecem ama edende bulmuyor..
her tüketiciye aynı gözle baktıkları için,sanki bende hiylekarım üçkağıtcıyım dolandırıcıyım..
asıl üzüldüğüm suçlu yerine konulmanız..
insanı kahredende budur..
paranla rezil oluyorsun.
çok geçmiş olsun.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2012, 07:28:30 Gönderen: ali dayı »