škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

felicia ve spor yay....

uğur · 43 · 26137

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araçta jamex marka 3.5 cm lik yay mevcutmuş...ayrıca felicianın orjinal borbet 14 inç jantları...bence çok güzel duruyor....

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3.5 luk olmasına rağmen çok güzel olmuş araba böyle çok daha hoş gldi gözüme üstelik 14 inç jant çok daha güzel görünmüş....14 inçlik jant 3.5 luk yay hep konfor hem performans için çok güzel olur bence :)

octaviaman

• Ziyaretçi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Çok güzel temiz ve bakımlı bir araç...Bakımlı, orijinal ve temiz araç yaşı kaç olursa olsun göz dolduruyor   :ok:

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

mertcankar

• Ziyaretçi
şu konuyu bi hortlatayım :D:D

bu felicia'nın yayı favorit'e olmaz mı :) olabilitesi varsa türkiye'de varmı bu jemax? yok olmuyor ise; "kendi yayını kendin yap" gibisinden şeyler duymuştum yayı kesip ısıl işleme sokup yayı sertleştiriyolarmış fln bunu yapan yer bilen var mı?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertcankar;113540

bu felicia'nın yayı favorit'e olmaz mı :) olabilitesi varsa türkiye'de varmı bu jemax? yok olmuyor ise; "kendi yayını kendin yap" gibisinden şeyler duymuştum yayı kesip ısıl işleme sokup yayı sertleştiriyolarmış fln bunu yapan yer bilen var mı?
Sanayilerde yapanlar var ama çok da tavsiye edilebilesi bir şey değil bence.
Felicia' nın amortisörü bile uymuyor Favorit' e yayların da uyacağını hiç zannetmiyorum.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertcankar;113540

Hayatta yapacağın en son işlem bile olmasın ışıl mışıl işlem. Mantar işler hepside, hiç helezon takma çok daha iyi, ben Şahin'de helezonları kaldırıp atmıştım:hanz:
Helezon çok hassas konu, öyle kesme biçme kısaltmayla olacak işler değildir, aman diyeyim. Favorit'in kendi helezonu var ama bulamazsın gibi birşey artık, helede Türkiye'de.

Çevrimdışı Crzyboy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tuning07.com
Bugun kesik helezon taktım bende favorite,sanayideki ustam arabasını satarken sökmüştü boş boş durmasındansa taktım benim arabaya :)

mertcankar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Crzyboy;113719
Bugun kesik helezon taktım bende favorite,sanayideki ustam arabasını satarken sökmüştü boş boş durmasındansa taktım benim arabaya :)

resimleri bekliyorum :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertcankar;113756
resimleri bekliyorum :)
Kesik helezonla nasıl göründüğü mü önemlidir, yoksa kesik helezonla yol tutuşunun, sürüşünün nasıl olduğu mu daha önemlidir?
İşte mesele budur.

mertcankar

• Ziyaretçi
uğur abi sadece görüntüsünü merak ettim. ben helezonları kestirmeyi düşünmüyorum. eğer gerçekten sağlam şekilde helezonları kesip sertleştirebilecek bi usta varsa yaptırırım. zaten bunu yaptığında yol tutuşu artmayacak mıdır??

sadece kesilip takılmış helezon'a bende karşıyım ama görüntüsünü de merak etmiyor değilim..

yada konuyu değiştireyim :D şimdi bende orijinal spor yay olsa buradan kaç kişi almak ister? bi tane daha skoda forumu var ordan da birilerini toplasak ve dışardan getirtsek? kargo ücreti çok makul bir seviyeye gelir.. böyle bi projeye öncülük etsek uğur abi? :) diğer forumda da favoritçiler yedek parçacılara isyan edip duruyo sende bilirsin favorite modifiyelik hiçbirşey getirmiyolar

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertcankar;113878
...dışardan getirtsek? kargo ücreti çok makul bir seviyeye gelir.. böyle bi projeye öncülük etsek uğur abi? :) diğer forumda da favoritçiler yedek parçacılara isyan edip duruyo sende bilirsin favorite modifiyelik hiçbirşey getirmiyolar

Alıntı yapılan: FF;113613
...Favorit'in kendi helezonu var ama bulamazsın gibi birşey artık, helede Türkiye'de.
:wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk:  :wnk: