škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

favorit forman parça fotolu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semih KÖYMEN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kayaali38;347820
Arkadaşlar ben Kayseriden sipariş versem bana bi sıkıntı olurmu burası güvenilir bir yermi

sıkıntısız sorunsuz yerdir sürekli çalışıyoruz arif abimizle parçalarımızı ordan

alıyoruz..

Çevrimdışı sahinbülent

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba aranıza yeni katıldım adım bülent 94 model kırmızı formanım var bazı kabin içi parçaları yenilemem lazım parçacı arkadaşımızın yeri neresi nasıl ulaşabilirim.şimdiden teşşekür ederim.

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sahinbülent;371834
merhaba aranıza yeni katıldım adım bülent 94 model kırmızı formanım var bazı kabin içi parçaları yenilemem lazım parçacı arkadaşımızın yeri neresi nasıl ulaşabilirim.şimdiden teşşekür ederim.

http://www.skodamarketim.com/

Çevrimdışı hasan görgülü

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim 1995 model favorit im var ve gösterge paneli dış çercevesi güneşten kalkmış acaba nereden bulurum  birde vites kolunun olduğu bölüö iki parçalı benim sadece vites kolunun geçtiği yer lazım çatlak

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan görgülü;374791
arkadaşlar benim 1995 model favorit im var ve gösterge paneli dış çercevesi güneşten kalkmış acaba nereden bulurum  birde vites kolunun olduğu bölüö iki parçalı benim sadece vites kolunun geçtiği yer lazım çatlak

verdiğim linkte tel no var arayın yardımcı olurlar sürekli parçalarımı ordan alırım fotolarıda orda çektim

Çevrimdışı vipsezgin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadasım resımler ıcın tesekkürler

favorıt arka füme stoplar kaç lıra fıyatı ?

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kadaşlar bir süre internetim yoktu 5554287487 bana ulaşırsaniz her probleminize yardımcı olurumn

Çevrimdışı favorit54

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda favorit çamurluk plastiklerinin fiyatı ne acaba

Çevrimdışı Ataerdem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba 96 model felicia pickup var bende topluyorum arka bagaj kapağı arka çamurluk ağızları ve sağ sol tavan dış lastikleri lazım elinizde mevcutmudur teşekkürler.

Çevrimdışı mustafasari1986

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda felicia 1.3 glxi benzin geri besleme valfi varmı

Çevrimdışı celitano

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrb arkadaşlar 95 model felicia sahibiyim KAPI ÇITASI(BANDI-SÜSÜ) ihtiyacım var Uşakta bulamadım yardımcı olabilecek var mı?